Strona głównaTelewizja onlineEurosport onlineSkoki na żywo. Dzisiaj transmisja z MŚ w lotach 2020

Skoki na żywo. Dzisiaj transmisja z MŚ w lotach 2020

Dziś kolejne serie MŚ w lotach narciarskich 2020. Skoki narciarskie na żywo dzisiaj można oglądać za darmo w TV i internecie. Gdzie znaleźć live stream online?

Za nami połowa mistrzostw świata w lotach narciarskich. Dziś (12.12) odbędzie się trzecia i czwarta seria rywalizacji indywidualnej. W niedzielę dojdzie do zawodów drużynowych w skokach.

Dzisiaj skoki na żywo i transmisję z MŚ w lotach można obejrzeć od godziny 16:00. Skijumping live pokazuje TVP 1, TVP Sport, a także telewizja Eurosport 1. Skoki narciarskie na żywo komentują Marek Rudziński i Igor Błachut (Eurosport 1) oraz Stanisław Snopek i Sebastian Szczęsny (TVP 1 i TVP Sport).

Dziś transmisja ze skoków narciarskich za darmo dostępna jest również w internecie. O której i gdzie oglądać konkurs? Początek o godzinie 16:00, a live stream online za darmo udostępni sport.tvp.pl i aplikacja mobilna TVP Sport. Ponadto dzisiaj transmisja ze skoków na żywo w internecie za free dostępna jest również na WP Pilot, gdzie można oglądać TVP 1 online.

Z Polaków w piątek najlepiej zaprezentował się Piotr Żyła. Czy powalczy on o medal? Zapraszamy dzisiaj do oglądania transmisji ze skoków na żywo w TV i online.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj