w ,

Skazana sezon 3 kiedy? Data premiery nowych odcinków

Kiedy premiera Skazana 3? Serial bije rekordy popularności na platformie Player i ogłoszenie nowych odcinków to kwestia czasu. Kiedy Skazana sezon 3 data premiery na Player i w TVN?

Sezon 2 serialu Skazana jest już w całości dostępny na Playerze. Składał się on z ośmiu odcinków, a ostatni z nich premierę miał w piątek 30 grudnia 2022 roku. Popularność nie spadła, a oficjalnie przyznano, że Skazana to najpopularniejszy serial w historii Playera, a przecież wcześniej nie brakowało solidnych produkcji jak np. Chyłka, Nieobecni czy Behawiorysta.

Skazana 3 kiedy data premiery?

Skazana sezon 3 jest więc mocno oczekiwaną premierą od czasu, gdy ukazał się ostatni odcinek drugiego sezonu. Jak na razie nie potwierdzono czy i kiedy ukażą się nowe odcinki. Nie ma jednak wątpliwości, że wkrótce ogłoszona zostanie data premiery. Będzie to najprawdopodobniej jesień 2023, choć oczywiście prace nad serialem mogą się przeciągnąć.

Wiosną 2023 do telewizji TVN trafi najprawdopodobniej sezon 2. Skazana sezon 3 najpierw trafi do Playera, a dopiero potem do ramówki TVN.

A Wam jak podobał się sezon 2 serialu Skazana? Jakie macie przypuszczenia co do ewentualnych dalszych losów Alicji Mazur, jej córki Hani i pozostałych bohaterów serialu?

Zanim ukaże się sezon 3 Skazanej, to na Playerze będzie można obejrzeć spin-off serialu pt. „Pati”. Również zapowiada się on bardzo ciekawie.

Ruch Podbeskidzie online za darmo

Valladolid – Real Madryt online za darmo. Mecz na żywo w internecie

Raków - Piast online za darmo na żywo

Strumyk TV, Strims World – Dzisiejsze transmisje i stream online za darmo