Skazana sezon 2 kiedy premiera w TVN i na Player?

Skazana 2 kiedy premiera? Wiadomo już, że nowy sezon powstanie i najprawdopodobniej ukaże się jesienią na Playerze, a w 2023 roku w TVN.

Serial Skazana miał bardzo dużą oglądalność i znalazł się w czołówce produkcji Player.PL. – Serial podbił serca naszych fanów, w zawrotnym tempie stając się jednym z najbardziej popularnych seriali wszech czasów w serwisie. Produkcja z Agatą Kuleszą i Olą Adamską w zjawiskowej roli Pati dogania w oglądalności świetnie znaną „Chyłkę”. Tej jesieni w Playerze mamy już rekordową ilość widzów – mówił jesienią 2021 roku Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający Player.PL.

10
Skazana sezon 2 kiedy premiera w TVN i na Player?

Oglądaj na Player.PL PROMOCJA

Wykup miesięczny lub roczny abonament Player.PL w promocyjnej cenie i oglądaj seriale oraz programy online jeszcze przed premierą w TV.

A dziś serial może pochwalić się jeszcze lepszą oglądalnością, bo wiosną 2022 emitowany był w telewizji TVN. Sezon 1 zakończył się 15 czerwca i widzowie szukają informacji kiedy premiera sezonu 2 Skazanej.

Player.PL zapowiedział nowe odcinki, ale dokładna data premiery nie jest jeszcze znana. Sezon 1 zakończył się tak, że sezon 2 będzie właściwie jego kontynuacją, która dopiero wyjaśni losy Alicji Mazur.

Skazana sezon 2 kiedy premiera w TVN i PLayer? Na Playerze serial powinien ukazać się jesienią 2022, a w telewizji TVN Skazana 2 zadebiutuje zapewne wiosną 2023. Jeśli jeszcze nie oglądaliście Skazanej, to zachęcamy do nadrobienia zaległości. Odcinki dostępne są na Player.PL.

Dodaj Odpowiedź

GdzieOgladac.PL
Logo
Enable registration in settings - general