w

Skazana sezon 2 kiedy premiera w TVN i na Player?

Skazana sezon 2 kiedy premiera

Skazana sezon 2 kiedy premiera? Wiadomo już, że nowy sezon powstanie i najprawdopodobniej ukaże się jesienią na Playerze, a w 2023 roku w TVN.

Serial Skazana – kiedy nowe odcinki?

Serial Skazana miał bardzo dużą oglądalność i znalazł się w czołówce produkcji Player.PL. – Serial podbił serca naszych fanów, w zawrotnym tempie stając się jednym z najbardziej popularnych seriali wszech czasów w serwisie. Produkcja z Agatą Kuleszą i Olą Adamską w zjawiskowej roli Pati dogania w oglądalności świetnie znaną „Chyłkę”. Tej jesieni w Playerze mamy już rekordową ilość widzów – mówił jesienią 2021 roku Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający Player.PL.

A dziś serial może pochwalić się jeszcze lepszą oglądalnością, bo wiosną 2022 emitowany był w telewizji TVN. Sezon 1 zakończył się 15 czerwca i widzowie szukają informacji kiedy premiera sezonu 2 Skazanej.

Skazana sezon 2 kiedy premiera?

Player.PL zapowiedział nowe odcinki, ale dokładna data premiery nie jest jeszcze znana. Sezon 1 zakończył się tak, że sezon 2 będzie właściwie jego kontynuacją, która dopiero wyjaśni losy Alicji Mazur.

Skazana sezon 2 kiedy premiera w TVN i PLayer? Na Playerze serial powinien ukazać się jesienią 2022, a w telewizji TVN Skazana 2 zadebiutuje zapewne wiosną 2023. Jeśli jeszcze nie oglądaliście Skazanej, to zachęcamy do nadrobienia zaległości. Odcinki dostępne są na Player.PL.

Wspaniałe Stulecie vod streszczenie

Wspaniałe Stulecie 84 streszczenie szczegółowe

Przysięga odc. 839

Przysięga 701 streszczenie szczegółowe