w

Skazana 2 odc. 1 i 2. Streszczenie odcinków

Skazana sezon 2 odc 1 i 2 kiedy w tv
Fot. Player Original / x-news

Skazana 2 odcinek 1 obejrzeć można we wtorek 17 kwietnia w TVN . Tydzień później premiera odc. 2. Co się w nich wydarzy? Prezentujemy streszczenie.

Serial Skazana sezon 2 można było oglądać jedynie na platformie Player. W kwietniu w końcu ukazała się Skazana w TVN. Nowe odcinki ukazują się co tydzień. Na wtorek 17 kwietnia zaplanowano premierę Skazana 2 odc. 1. 24 kwietnia obejrzeć można odcinek 2. Kiedy i o której oglądać odcinki? We wtorki o godzinie 21:35.

Skazana 2 odc 1 streszczenie

Alicja Mazur, aby chronić córkę, bierze na siebie winę za postrzelenie Pawła. Jednocześnie, mając nagranie, w którym Paweł przyznaje się do zabicia Ludmiły, jest pewna swego uniewinnienia.

„Penis” – kierownik penitencjarny – zostaje zdegradowany. Jego następca – Sylwester Hepner – wprowadza nowe zasady w zakładzie karnym. Hanka, mimo nadzoru Serafina, odwiedza nieprzytomnego Pawła w szpitalu. Dręczona wyrzutami sumienia, podejmuje dramatyczną decyzję.

Skazana 2 odc 2 streszczenie

Paweł po odzyskaniu przytomności zeznaje, że to Hanka go postrzeliła. Serafin robi wszystko, by jego córka dostała jak najniższy wyrok. Alicja z pomocą Basi doprowadza do odroczenia swojej rozprawy w Sądzie Najwyższym. Postanawia zostać w więzieniu, aby zaopiekować się Hanką, która po skazaniu trafia do Zabrza. Nieoczekiwanie sprawę Pawła Witkowskiego przejmuje Mariusz Piotrowski z Komendy Wojewódzkiej. Ma on dla Pawła propozycję. Będąca w zaawansowanej ciąży „Kosa” próbuje uzyskać od Basi i „Penisa” jak największą kwotę za sprzedaż dziecka. Jednocześnie, z powodu braku środków na narkotyki, narasta jej konflikt z Amfisą. Po oświadczynach Krystiana – Pati przygotowuje się do ślubu.

Dziedzictwo streszczenia odcinków

Dziedzictwo odc. 11 streszczenie szczegółowe. Oglądaj na VOD TVP PL

Zakazany Owoc VOD TVP PL

Zakazany Owoc odc. 200 streszczenie. Powtórka odcinka VOD TVP PL