w

Siła kłamstwa powtórka online. Gdzie obejrzeć film TVN 24 w internecie?

Siła Kłamstwa powtórka

Siła Kłamstwa reportaż online. TVN24 film na temat Antoniego Macierewicza i katastrofy Smoleńskiej opublikował w internecie w swoich serwisach. Zobacz gdzie obejrzeć powtórkę Siły Kłamstwa online?

Film Siła Kłamstwa w telewizji TVN 24 wyemitowany został w poniedziałek 12 września 2022 roku i wzbudził wielkie kontrowersje. Jego autorem jest Piotr Świerczek. Kto nie obejrzał reportażu w telewizji szuka go w internecie.

Siła Kłamstwa online. Powtórka w internecie

Reportaż Siła Kłamstwa online można obejrzeć w serwisie TVN24. Film nie jest jednak dostępny za darmo, dlatego wielu internautów szuka go na CDA, Youtube. Tam jednak filmu obejrzeć nie można.

Aby uzyskać dostęp do filmu Siła Kłamstwa online należy wykupić dostęp do serwisu TVN24 GO. Miesięczny koszt wynosi 10 zł. Co otrzymujemy w zamian?

Po wykupieniu TVN24 możemy obejrzeć live stream z TVN 24 i TVN24 BIS. Ponadto otrzymujemy dostęp do biblioteki programów na żądanie, wersje audio programów, cofanie do 7 dni. I przede wszystkim możemy obejrzeć reportaż Siła Kłamstwa online.

O czym dokładnie opowiada reportaż Siła Kłamstwa? „Od 12 lat powtarza, że to był zamach, ale dotąd nie przedstawił na to żadnych dowodów – Antoni Macierewicz i kulisy pracy jego podkomisji smoleńskiej. Nasz reporter dotarł do nagrań, zdjęć i międzynarodowych ekspertyz, które – choć zostały zlecone przez samą podkomisję – nigdy nie znalazły się w jej raportach, także w tym ostatnim, który miał być raportem końcowym. Pierwszy raz pokażemy dokumenty, które nigdy całości nie zostały upublicznione. Rozmawialiśmy też z ludźmi, którzy pracowali dla podkomisji, ale nie zgadzają się z jej wnioskami. Co więcej – wprost mówią nam, że ich badania zostały zmanipulowane, wybiórczo wykorzystane pod tezę o zamachu. Co podkomisja Macierewicza ukryła, czyli jak jego ulubiony slogan „kłamstwo smoleńskie” nabrało teraz zupełnie nowego znaczenia?” – czytamy w TVN24.

Cały film trwa 77 minut.

Strumyk TV

Liverpool FC – Ajax Amsterdam online za darmo. Gdzie obejrzeć transmisję w TV i internecie?

Przysięga 724 streszczenie szczegółowe