Serca na sprzedaż odc. 16, 17, 18. Streszczenia, ile odcinków ma serial?

Serial Serca na sprzedaż odc. 16, 17, 18 streszczenia szczegółowe po polsku. Ile odcinków ma film? Jaka jest obsada aktorska, kiedy oglądać odcinki na żywo i powtórki online?

Serca na sprzedaż odcinek 16, 17, 18

Serca na sprzedaż to kolejny rosyjski serial, który można oglądać po polsku w TV. Odcinki emitowane są w telewizji TVP 2 Serca na sprzedaż odc. 1 wyemitowany został w poniedziałek 31 stycznia o godzinie 21:40.

Premiera odcinka 16 już we wtorek 1 marca o godzinie 21:55. W kolejnych dniach obejrzeć można również odc. 17, 18, 19, 20.

Serial online na żywo można oglądać na WP Pilot, gdzie dostępna jest telewizja TVP 2 w internecie za darmo.

Wszystkie odcinki na VOD TVP PL

Powtórki serialu Serca na Sprzedaż w TVP 2 nie są dostępne, ale jeśli przegapiliście ostatni odcinek lub jakikolwiek inny, to wszystkie odcinki Serca na Sprzedaż dostępne są na platformie VOD TVP PL, tuż po premierze w telewizji.

Serca na sprzedaż ile odcinków ma serial?

Ile odcinków ma Serca na sprzedaż? Film składa się z 32 odcinków. Każdy z nich trwa ponad 50 minut. Akcja serialu rozgrywa się w latach 90 XX wieku.

Streszczenia odcinków Serca na Sprzedaż

Serca na sprzedaż odc. 14 streszczenie

Olga, jeszcze przed wyjazdem do Turcji, prosi Piotra o pomoc. W Stambule mężczyzna stara się zwrócić na siebie uwagę kobiety. Wszelkie próby kończą się niepowodzeniem. Alisa wpada w rozpacz, gdy dowiaduje się, że Timur w czasie jej nieobecności ożenił się. W drodze powrotnej do Moskwy piloci cudem unikają katastrofy, dzięki pomocy Piotra. Jurij udaje się na widzenie z synem Zoi. Okazuje się, że Wienia jest bardzo chory. Przestępcy za niedotrzymanie obietnicy brutalnie biją Zoję. Michaił trafia do więzienia. Olga stara się znaleźć mężowi najlepszego prawnika. Tymczasem Andriej Razumowski schodzi się z byłą dziewczyną.

Serca na sprzedaż odc. 15 streszczenie

Ełła zajmuje się urządzeniem swojego nowego sklepu. Przebywający w areszcie Michaił zostaje oskarżony o defraudację oraz oszustwo. Broniący go adwokat żąda wysokiej kwoty za pomoc mężczyźnie. Olga, chcąc zdobyć wystarczającą sumę, postanawia polecieć do Stambułu po towar dla właścicielki luksusowego sklepu. Tymczasem Ełła dowiaduje się, że jej mąż żyje. Ojciec Olgi, będący emerytowanym majorem policji postanawia zająć się dochodzeniem w sprawie swojego zięcia. W Turcji dziewczyny zostają niespodziewanie aresztowane. Łosiew dowiaduje się o wypadku Ełły. Zaniepokojony mężczyzna otacza ukochaną troskliwą opieką. Kobieta dochodzi do wniosku, że tak naprawdę nie ma nikogo bliskiego i zgadza się na małżeństwo z Łosiewem. Tymczasem syn Zoi umiera w więzieniu.

Serca na sprzedaż odc. 16 streszczenie

Zoja dochodzi do zdrowia po pobiciu przez bandytów, ale śmierć syna dramatycznie ją odmienia. Gosza dostaje stypendium w Niemczech i oświadcza się Alisie. Olga obchodzi 13. rocznicę ślubu. Przypadkiem dowiaduje się o romansie męża z księgową Ksenią. Andriej dostaje w dzierżawę ziemię pod salon samochodowy. Poznaje Swietę ze swoją dziewczyną. Okazuje się, że to jego siostra. Razem mają prowadzić salon samochodowy. Ełła oświadcza się Łosiewowi. Dzień ich ślubu staje się dla magnata ostatnim dniem życia. Młoda kobieta zostaje bogatą wdową. Razem z przyjaciółkami otwiera nowe centrum handlowe. Do Swiety wraca małżonek z niemowlęciem.

Serca na sprzedaż odc. 17 streszczenie

Swieta pracuje nocami jako taksówkarz. Wraz w Witią wychowuje jego syna. Misza zatrudnił się w firmie kurierskiej. Zazdrosny o przeszłość żony znów sięga po alkohol. Luksusowy butik nie przynosi dochodów, w dodatku Ełła nie przestaje być złośliwa w stosunku do współpracownic. Wymęczona Swietia postanawia odejść. Mansur, który pomógł Berkutowi oczyścić się z zarzutów, kandyduje do Moskiewskiej Dumy Miejskiej. Ełła jest nękana przez Berkuta, próbującego odzyskać bazar. Jego ludzie podpalają magazyn i biją Jurkę. Kupcy tracą swoje towary. Jurka trafia do szpitala. Ełła szuka pomocy u Zoji. Ostatecznie umawia się na spotkanie z Berkutem.

Dodaj Odpowiedź

GdzieOgladac.PL
Logo
Enable registration in settings - general
P