Franciszkańska 3 online za darmo. Gdzie oglądać cały film dokumentalny Marcin Gutowskiego? Powtórkę można znaleźć w internecie, a nie wykluczone, że wkrótce reportaż z „Czarno na Białym” i cyklu „Bielmo” będzie można obejrzeć nie tylko w TVN24, ale również w TVN.

Film „Franciszkańska 3” to reportaż TVN 24 o wiedzy Jana Pawła II na temat pedofilii w kościele. Co udało się ustalić Marcinowu Gutowskiemu? Cały film został już wyemitowany w TVN 24, a obejrzało go ponad milion osób.

Sporo osób zastanawia się gdzie obejrzeć powtórkę Franciszkańska 3 w TV lub internecie. Bardzo prawdopodobne, że wkrótce film trafi również na antenę TVN, ale póki co można oglądać Franciszkańska 3 online.

Cały dokument w formie VOD dostępny jest na platformie TVN24 GO. Poniżej możecie za darmo obejrzeć fragment reportażu.

„Przez dwa i pół roku reporter „Czarno na białym” Marcin Gutowski szukał odpowiedzi na pytanie, co wiedział Jan Paweł II na temat skandali pedofilskich w Kościele. Rozmawiał z ofiarami podlegających mu księży pedofilów, ich bliskimi, świadkami i tymi, którzy mieli osobiście informować kard. Wojtyłę o przestępstwach podlegających mu księży. Dotarł też do oficjalnych kościelnych dokumentów potwierdzających działania i zaniechania Wojtyły. „Franciszkańska 3″ to siódma część serii Bielmo” – czytamy w opisie filmu dokumentalnego „Franciszkańska 3”.

Cały film w internecie jest dostępny, ale nie za free. Gdzie obejrzeć reportaż online? Należy wykupić dostęp do TVN24 GO, gdzie publikowane są w formie VOD programy z telewizji TVN 24. Miesięczny koszt wynosi 10 zł. Co otrzymujemy w zamian?

Po wykupieniu TVN24 możemy obejrzeć live stream z TVN 24 i TVN24 BIS. Ponadto otrzymujemy dostęp do biblioteki programów na żądanie, wersje audio programów, cofanie do 7 dni. I przede wszystkim możemy obejrzeć reportaż Franciszkańska 3 online za darmo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj