Real – Napoli online za darmo. Transmisja TV, live stream. Gdzie obejrzeć?

Poczekaj chwilę na załadowanie się meczu na żywo

Transmisję z meczu Real Madryt – Napoli przeprowadzi telewizja Polsat Sport Premium 1. Spotkanie zapowiada się bardzo interesująco, więc mecz na żywo w TV i internecie obejrzy na pewno sporo kibiców obu drużyn i Ligi Mistrzów.

Real – Napoli transmisja TV. Gdzie oglądać?

Mecz 5. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów Real – Napoli odbędzie się w środę 29 listopada o godzinie 21:00. Gdzie obejrzeć mecz na żywo? Transmisję przeprowadzi Polsat Sport Premium 1. Komentatorami spotkania Realu z Napoli będą Bożydar Iwanow i Przemysław Łagoźny.

Mecz Real – Napoli online za darmo. Liga Mistrzów w internecie

Transmisje z Real – Napoli na żywo w internecie można oglądać w legalny sposób. Jest na to kilka sposobów. Polsat Sport Premium online stream udostępnia na Polsat BOX GO i Canal+ Online. Na obu platformach można oglądać również inne kanały oferujące mecze online. Nie są to jednak darmowe usługi.

Real – Napoli online za darmo można śledzić w naszej relacji live.

Pierwszy mecz dostarczył olbrzymich emocji i zakończył się wygraną Realu Madryt 3:2. Obecnie Królewscy są liderem grupy z kompletem 12 punktów. Napoli ma 7 oczek, co daje drugie miejsce i cztery oczka przewagi nad Bragą. Włosi mogą więc dzisiaj zapewnić sobie awans, nawet w przypadku remisu lub porażki z Realem Madryt.

Liga Mistrzów: Real Madryt – Napoli transmijsa na żywo w TV i internecie

Data: 29.11.2023, godzine 21:00
Transmisja w TV: Polsat Sport Premium 1
Live stream w internecie: Canal+ Online, Polsat BOX GO

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Dziennikarstwem zajmuje się od 15 lat. Pracował w kilku horyzontalnych portalach w dziale sportu. Od pewnego czasu jego specjalizacją jest rynek telewizyjny oraz internetowy.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ