w

Sheriff – Real Madryt online za darmo. Transmisja na żywo w internecie

Liga Mistrzów online
KUP DOSTĘP DO POLSAT SPORT PREMIUM I ELEVEN SPORTS ZA JEDYNE 35 ZŁ NA MIESIĄC

Mecz Sheriff – Real Madryt online za darmo. Gdzie oglądać transmisję? Spotkanie Realu z Sheriffem znajduje się w programie Polsat Sport 3. Mecz na żywo można śledzić również w internecie.

Gdzie obejrzeć mecz Sheriff – Real Madryt na żywo?

W piątej kolejce piłkarskiej Ligi Mistrzów Real Madryt zagra na wyjeździe z Sheriff Tyraspol. Gdzie oglądać transmisję? Mecz na żywo pokaże Polsat Sport Premium 3.

KUP DOSTĘP DO CANAL+, POLSAT SPORT PREMIUM I ELEVEN SPORTS ZA JEDYNE 35 ZŁ NA MIESIĄC

Spotkanie Sheriff – Real Madryt rozpocznie się w środę 24 listopada o godzinie 21:00. Transmisję przeprowadzi Polsat Sport Premium 3.

Real Madryt po czterech kolejkach ma 9 punktów, a Sheriff Tyraspol 6, więc w dalszym ciągu ma duże szanse na awans. Co ciekawe pierwszy mecz tych zespół wygrał właśnie Sheriff.

Transmisja Sheriff – Real online za darmo?

Transmisja z meczu Sheriff – Real Madryt dostępna jest również w internecie. Live stream udostępnia Polsat Box GO. Nie jest to usługa darmowa, a dostęp do telewizji Polsat Sport Premium online kosztuje 40 zł na 30 dni.

Inną opcją jest skorzystanie z Canal+ Online. Obecnie w promocji można wybrać pakiet sportowy, który pozwoli oglądać nie tylko Polsat Sport Premium, ale również Eleven Sports. Pierwszy miesiąc kosztuje jedynie 35 zł.