w

Real Madryt – Sheriff online za darmo. Transmisja na żywo w internecie

Benfica - Bayern online
KUP DOSTĘP DO POLSAT SPORT PREMIUM I ELEVEN SPORTS ZA JEDYNE 35 ZŁ NA MIESIĄC

Mecz Real Madryt - Sheriff Tyraspol online za darmo. Gdzie oglądać transmisję? Spotkanie Realu z Sheriffem znajduje się w programie Polsat Sport 5. Mecz na żywo można śledzić również w internecie.

Gdzie obejrzeć mecz Real - Sheriff na żywo?

W drugiej kolejce piłkarskiej Ligi Mistrzów Real Madryt podejmie Sheriff Tyraspol. Gdzie oglądać transmisję? Mecz na żywo pokaże Polsat Sport Premium 5.

KUP DOSTĘP DO CANAL+, POLSAT SPORT PREMIUM I ELEVEN SPORTS ZA JEDYNE 35 ZŁ NA MIESIĄC

Spotkanie Real Madryt - Sheriff rozpocznie się we wtorek 28.09 o godzinie 21:00. Transmisję przeprowadzi Polsat Sport Premium 4. Komentatorami będą Grzegorz Michalewski i Piotr Urban.

W pierwszej kolejce grupy D oba kluby odniosły zwycięstwa. Real Madryt pokonał 1:0 Inter Mediolan, a Sheriff Tyraspol wygrał 2:0 z Szachtarem Donieck.

Transmisja Real - Sheriff online za darmo?

Transmisja z meczu Real Madryt - Sheriff Tiraspol dostępna jest również w internecie. Live stream udostępnia Polsat Box GO. Nie jest to usługa darmowa, a dostęp do telewizji Polsat Sport Premium online kosztuje 40 zł na 30 dni.

Inną opcją jest skorzystanie z Canal+ Online. Obecnie w promocji można wybrać pakiet sportowy, który pozwoli oglądać nie tylko Polsat Sport Premium, ale również Eleven Sports. Pierwszy miesiąc kosztuje jedynie 35 zł.

Mecz Real Madryt - Sheriff online za darmo można śledzić w naszym serwisie jako relację live za free.

Young Boys - Manchester United

Szachtar – Inter online za darmo. Mecz na żywo w internecie

Benfica - Bayern online

Porto – Liverpool online za darmo. Mecz na żywo w internecie