w ,

Warta – Radomiak online za darmo. Mecz na żywo w internecie

Transmisja z Warta – Radomiak dostępna będzie w Canal+ Sport. Gdzie oglądać mecz na żywo? Live stream udostępnia Player i Canal+ Online.


W meczu 5. kolejki PKO BP Ekstraklasy Radomiak Radom podejmie Wartę Poznań. Gdzie oglądać to transmisję w TV i śledzić mecz na żywo w internecie?

Radomiak – Warta transmisja w programie TV znajduje się na Canal+ Sport. Początek meczu na żywo o godzinie 20:30, a skomentują go Michał Mitrut i Tomasz Wieszczycki.

Mecz Radomiak – Warta online za darmo można śledzić w naszym serwisie. Transmisja dostępna jest również w internecie. Live stream udostępnia Player oraz Canal Plus Online. Nie jest to jednak darmowa usługa.

Radomiak Radom udanie rozpoczął sezon od remisu z Lechem Poznań i wygranej z Legią Warszawa. Spotkanie z Zagłębiem Lubin zostało przełożone, a z Wisłą Płock beniaminek PKO BP Ekstraklasy przegrał 0:1.

Z kolei Warta Poznań w czterech meczach zdobyła pięć punktów.

Ostatni raz Radomiak i Warta rywalizowały ze sobą w 2020 roku w barażach o PKO BP Ekstraklasę. Lepsi okazali się wtedy poznaniacy, którzy awansowali do najwyższej klasy rozgrywkowej.

Arka – Widzew online za darmo. Mecz na żywo w internecie

Żużel na żywo

Sparta – Falubaz online za darmo. Mecz na żywo w internecie