w ,

PSG – Strasbourg online za darmo. Mecz na żywo w internecie

Transmisja z PSG – Strasbourg dostępna będzie w nSport+ i Eleven Sports 1. Gdzie oglądać mecz na żywo? Live stream udostępnia Player i Canal+ Online.

Transmisje z ligi francuskiej do tej pory nie cieszyły się wielką popularnością, ale po transferze Leo Messiego do Paris Saint-Germain może się to zmienić. Już dziś wieczorem mecz PSG – Strasbourg na żywo. Gdzie oglądać?

PSG – Strasbourg transmisja w programie TV znajduje się na nSport+ oraz Eleven Sports 1. Początek meczu na żywo o godzinie 21:00.

Mecz PSG – Strasbourg online za darmo można śledzić w naszym serwisie. Transmisja dostępna jest również w internecie. Live stream udostępnia Player oraz Canal Plus Online. Nie jest to jednak darmowa usługa.

Niestety na występ Leo Messiego w tym spotkaniu nie ma co liczyć. Argentyńczyk dopiero rozpoczął treningi z Paris Saint-Germain. – On ma za sobą dopiero dwa treningi. Dlatego krok po kroku. Priorytetem jest dla nas teraz, żeby czuł się dobrze – mówił przed meczem PSG – Strasbourg trener gospodarzy, Pochettino.

Górnik - Radomiak transmisja

Norwich – Liverpool online za darmo. Mecz na żywo w internecie

Górnik - Radomiak transmisja

Warta – Legia online za darmo. Mecz na żywo w internecie