w

PSG – Club Brugge online za darmo. Transmisja na żywo w internecie

Poczekaj chwilę na załadowanie się meczu na żywo

KUP DOSTĘP DO CANAL+, POLSAT SPORT PREMIUM I ELEVEN SPORTS ZA JEDYNE 35 ZŁ NA MIESIĄC

PSG – Club Brugge transmisja na żywo gdzie oglądać? Mecz pokaże Polsat Sport Premium 2. Live stream można wykupić w promocyjnej cenie, a poza tym mecz PSG – Club Brugge online za darmo można śledzić w naszym serwisie.

Gdzie obejrzeć mecz PSG – Club Brugge na żywo?

W 6. kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów PSG podejmie Club Brugge. Gdzie obejrzeć transmisję w TV? Mecz na żywo pokaże telewizja Polsat Sport Premium 2. Dostępny będzie również live stream w internecie.

Transmisja PSG – Club Brugge online za darmo?

Transmisja z meczu PSG – Club Brugge dostępna jest również w internecie. Live stream udostępnia Polsat Box GO. Nie jest to usługa darmowa, a dostęp do telewizji Polsat Sport Premium na żywo w internecie kosztuje 40 zł na 30 dni.

Inną opcją jest skorzystanie z Canal+ Online. Obecnie w promocji można wybrać pakiet sportowy, który pozwoli oglądać nie tylko Polsat Sport Premium, ale również Eleven Sports. Pierwszy miesiąc kosztuje jedynie 35 zł.

Mecz PSG – CLub Brugge online za darmo można śledzić w naszej relacji live.

Paris Saint-Germain zajmuje obecnie drugie miejsce i ma już pewność, że fazę grupową zakończy właśnie na tej pozycji. Z kolei Club Brugge walczy o trzecie miejsce dające możliwość gry w Lidze Europy.

Liga Mistrzów online

RB Lipsk – Manchester City online za darmo. Transmisja na żywo w internecie

Liga Mistrzów online

Real – Inter online za darmo. Transmisja na żywo w internecie