w

Korona Królów. Jagiellonowie: powtórki VOD, ile odcinków, streszczenia odc. 103, 104

Korona Królów Jagiellonowie powtórki. Ile odcinków?

Korona Królów. Jagiellonowie odc. 103, 104 streszczenie odcinków. Kiedy obejrzeć powtórki w TV i internecie? Ile odcinków ma serial Korona Królów?

Korona Królów ile odcinków, kiedy powtórki VOD

Korona Królów Jagiellonowie odc. 1 wyemitowano 2 stycznia. Serial oglądać można od poniedziałku do środy o godzinie 20:30 w telewizji TVP 1. Powtórki wszystkich odcinków z danego tygodnia polecą w soboty, również w Jedynce.

W środę obejrzeć można Korona Królów Jagiellonowie odc. 103. W kolejnych dniach wyemitowane zostaną odcinki 104, 105, 106.

Oczywiście Korona Królów VOD dostępna będzie na platformie TVP VOD (vod.tvp.pl) – za darmo i bez rejestracji. W porze emisji serialu w TV można skorzystać z platformy WP PIlot, która umożliwia oglądanie TVP 1 online za darmo, jako live stream.
OGLĄDAJ SERIAL KORONA KRÓLÓW NA TVP VOD

Poniżej prezentujemy szczegółowe streszczenie odcinków serialu Korona Królów. Jagiellonowie.

Korona Królów Jagiellonowie streszczenie szczegółowe odcinków

Korona Królów Jagiellonowie odc 103 streszczenie

Wawelskie sieroty. Wiosna 1416. Jagiełło (Sebastian Skoczeń) chce jak najszybciej wyjechać z Krakowa, żeby zagłuszyć żałobę po śmierci żony. „… Nie doceniałem jej”- z żalem stwierdza król. Ochmistrz Jakusz z Boturzyna (Wojciech Cygan) mówi dwórce i matronom, że muszą opuścić Wawel. Elżbieta z Goraja (Katarzyna Dominiak) wraca do matki, a Sofia (Julia Łukowiak) zamieszka z Femką. Królewna Jadwiga (Laura Zawadka) zaprzyjaźnia się z Pietrkiem (Jakub Strach). Femka (Żaneta Homa) tłumaczy królowi, że dziewczynka cierpi po śmierci matki i szuka przyjaciela. Anna Witoldowa (Małgorzata Klara) planuje wydać za Jagiełłę swoją wnuczkę Annę. W Konstancji Krzyżacy są zadowoleni ze śmierci Anny Cylejskiej. Zamierzają wykorzystać żałobę polskiej delegacji i uderzyć. Na traktach do Krakowa grasuje banda. Dowodzi nią Mścisław (Karol Dziuba).

Korona Królów Jagiellonowie odc 103 streszczenie

Satyra przeciw nikczemnościom Polaków. Rok 1416. Jan Falkenberg (Robert Rozmus) wygłasza na soborze w Konstancji antypolską rozprawę. Żałobę Jagiełły (Sebastian Skoczeń) zakłócają naciski panów krakowskich na ponowny ożenek. Jan Szafraniec (Dariusz Toczek) myśli o Elżbiecie Brabanckiej, a książę Witold proponuje ożenek ze swoja wnuczką Anną Moskiewską. Powstanie dwór królewny. Femka (Żaneta Homa) i Sofia (Julia Łukowiak) wracają na Wawel, żeby wesprzeć królewnę Jadwigę (Laura Zawadka). Greta (Iwona Katarzyna Pawlak) została w Krakowie i rozłożyła swój kramik z ziołami obok Garncarza Michała (Janusz Klimaszewski). Krakowscy Żacy: Maciek (Piotr Napierała), Jasiek (Jakub Jankiewicz), Paweł (Hubert Jaśtak) proszą Gretę o ziele na miłość. Najlepszy jest korzeń mandragory. Greta wysyła ich do kata.

Papiery na szczęście online

Papiery na szczęście 252, 253 streszczenia. Ile odcinków, powtórki online za darmo

Przysięga ostatni odcinek

Przysięga streszczenie szczegółowe, ostatni odcinek VOD po polsku