Strona głównaSerialeKorona Królów. Jagiellonowie: powtórki VOD, ile odcinków, streszczenia odc. 65, 66, 67

Korona Królów. Jagiellonowie: powtórki VOD, ile odcinków, streszczenia odc. 65, 66, 67

Korona Królów. Jagiellonowie odc. 65, 66, 67 streszczenie odcinków. Kiedy obejrzeć powtórki w TV i internecie? Ile odcinków ma serial Korona Królów?

Korona Królów ile odcinków, kiedy powtórki VOD

Korona Królów Jagiellonowie odc. 1 wyemitowano 2 stycznia. Serial oglądać można od poniedziałku do środy o godzinie 20:30 w telewizji TVP 1. Powtórki wszystkich odcinków z danego tygodnia polecą w soboty, również w Jedynce.

W środę obejrzeć można Korona Królów Jagiellonowie odc. 65. W kolejnych dniach wyemitowane zostaną odcinki 66, 67, 68.

Oczywiście Korona Królów VOD dostępna będzie na platformie TVP VOD (vod.tvp.pl) – za darmo i bez rejestracji. W porze emisji serialu w TV można skorzystać z platformy WP PIlot, która umożliwia oglądanie TVP 1 online za darmo, jako live stream.
OGLĄDAJ SERIAL KORONA KRÓLÓW NA TVP VOD

Poniżej prezentujemy szczegółowe streszczenie odcinków serialu Korona Królów. Jagiellonowie.

Korona Królów Jagiellonowie streszczenie szczegółowe odcinków

Korona Królów Jagiellonowie odc 63 streszczenie

Rok 1408. Jagiełło dowiaduje się o niestosownym zachowaniu pijanej Sofii w stosunku do Dypolda. Beata z Bożego Daru ma pomysł, jak uratować dziewczynę przed klasztorem i zatrzymać ją na Wawelu. Wyjściem jest wydanie jej za mąż. Kandydatem staje się niedawno owdowiały Mścisław. Na Litwie panuje głód. Ulryk von Jungingen i Fryderyk von Wallenrode postanawiają uszczelnić granice. Jagiełło każe przygotować wielki transport zboża. Saule wybiera się do Krakowa, aby zawiadomić króla, że Krzyżacy rozpoczęli przygotowania do wojny.

Korona Królów Jagiellonowie odc 64 streszczenie

Płomienie i zgliszcza. Wiosna 1409. Księżna Anna Witoldowa (Małgorzata Klara) mówi Witoldowi (Michał Chorosiński), że Hanusz (Mateusz Grydlik) jest krzyżackim szpiegiem. Wielki Książę Litewski robi z niego swojego szpiega. Świdrygiełło (Michał Chruściel) zostaje pojmany przez Karima (Adam Młynarczyk) i jego Tatarów. Król (Sebastian Skoczeń) godzi się na ślub Sofii (Julia Łukowiak) z Mścisławem (Karol Dziuba). W Krakowie płonie zamtuz.

Korona Królów Jagiellonowie odc 65 streszczenie

O wojnie sprawiedliwej. Wiosna 1409. Władysław Jagiełło (Sebastian Skoczeń) szuka argumentów, które nastawią Europę pozytywnie do Korony i Litwy w wypadku konfliktu z Zakonem Krzyżackim. Znany krakowski wykładowca Stanisław ze Skarbimierza twierdzi, że istnieje wojna sprawiedliwa. Zbigniew Oleśnicki (Przemysław Stippa) chce jak najszybciej powiedzieć o tym królowi. Ciołek (Daniel Mosior) ma szybko skończyć pisać sonet, który zamówił król dla królowej. Ale kradnie mu go książę Siemek (Jakub Szlachetka) i podrzuca Femce (Żaneta Homa). Mścisław (Karol Dziuba) na białym koniu wjeżdża na wawelski dziedziniec i prosi o rękę Sofię (Julia Łukowiak). Królowa (Milena Staszuk) i dwórki próbują namówić Sofię, aby jak najszybciej przyznała się Mścisławowi do swoich kontaktów z Dypoldem. Na Wawel przyjeżdża poselstwo tatarskie. Karim Berdim (Adam Młynarczyk) jest pod urokiem Katarzyny z Goraja (Aleksandra Sroka).