w

Przysięga Czas honoru streszczenie szczegółowe

Przysięga 838 ostatni odcinek

Przysięga Czas honoru streszczenie szczegółowe odcinka po polsku. Emisja zaplanowana jest na sobota, 24 września. Zobacz co wydarzy się w odcinku, a także kiedy oglądać jego premierową emisją oraz powtórki.

Przysięga odc. Czas honoru streszczenie szczegółowe

W Czas honoru. odcinku serialu Przysięga Cichociemni rozdzielają się. Janek zamieszkuje u stolarza Maciejewskiego. W przystojnym gościu podkochuje się 16-letnia wnuczka gospodarza Jadzia. Z kolei Bronek zatrzymuje się u kolejarza Edwarda. Jego żona, Wisia, próbuje uwieść młodego dywersanta. Czesław i Michał wprowadzają się do dworku Dobrzańskich, gdzie pracują nad zorganizowaniem komórki kontrwywiadu. Bronek spotyka się ze swoimi ludźmi. Chcą oni wbrew rozkazom ponownie przeprowadzić zamach na zdrajcę, któremu udało się ujść z życiem. Władek podejmuje nieudaną próbę ucieczki z więzienia. Ponownie trafia na gestapo. Leon Sajkowski stara się udowodnić niemieckim władzom, że jego rodzina nie jest żydowskiego pochodzenia. Jednak urzędnicy ignorują składane przez niego podania. Karol zaprzysięga Wandę i swojego dawnego podwładnego Woźniaka..

Przysięga Czas honoru wyemitowana zostanie w sobota, 24 września o godzinie 2:40. Powtórka dostępna będzie następnego dnia () o 5:15. Ponadto wszystkie odcinki dostępne są na TVP VOD.

Przeczytaj streszczenia innych odcinków serialu Przysięga

Barcelona Atletico online stream na żywo

Chelsea FC – Red Bull Salzburg online za darmo. Gdzie obejrzeć transmisję w TV i internecie?

Wspaniałe Stulecie vod streszczenie

Wspaniałe Stulecie odc. 104 streszczenie szczegółowe