Przysięga 809 streszczenie szczegółowe

Przysięga 809 streszczenie szczegółowe odcinka po polsku. Emisja zaplanowana jest na czwartek, 16 lutego. Zobacz co wydarzy się w odcinku, a także kiedy oglądać jego premierową emisją oraz powtórki.

Przysięga odc. 809 streszczenie szczegółowe

W 809. odcinku serialu Przysięga Na badaniu USG Narin i Kemal dowiadują się od lekarza, że będą mieli bliźnięta. Emir przypadkiem słyszy rozmowę Gulperi i Beyhan. Dowiaduje się, dlaczego kobieta zgodziła się wyjść za Savasa. Zabrania Beyhan zbliżać się do Gulperi, ale mściwa rywalka nie zamierza mu ustępować. Cavidan podupada na zdrowiu. Ma już dość jej intryg. Munevver idzie na randkę z Mulayimem. Niespodziewanie mężczyzna się jej oświadcza. Gulperi przynosi z lasy rannego zająca. Yigit jest zachwycony..

Przysięga 809 wyemitowana zostanie w czwartek, 16 lutego o godzinie 16:05. Powtórka dostępna będzie następnego dnia (piątek, 17 lutego) o 5:15. Ponadto wszystkie odcinki dostępne są na TVP VOD.

Przeczytaj streszczenia innych odcinków serialu Przysięga

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Dziennikarstwem zajmuje się od 15 lat. Pracował w kilku horyzontalnych portalach w dziale sportu. Od pewnego czasu jego specjalizacją jest rynek telewizyjny oraz internetowy.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ