Przysięga 798 streszczenie szczegółowe

Przysięga 798 streszczenie szczegółowe odcinka po polsku. Emisja zaplanowana jest na wtorek, 31 stycznia. Zobacz co wydarzy się w odcinku, a także kiedy oglądać jego premierową emisją oraz powtórki.

Przysięga odc. 798 streszczenie szczegółowe

W 798. odcinku serialu Przysięga Savas pozwolił Gulperi wrócić do domu Tarhunów po rzeczy. Emir jest na nią zły, a mały Yigit cieszy się na jej widok. Niebawem chłopiec znika bez śladu. Rozpoczynają się jego poszukiwania. Cavidan jest zrozpaczona. Narin odbiera wyniki badań, które zrobiła w szpitalu. Lekarz uważa, że trzeba je powtórzyć. Masal jest zadowolona, ponieważ znów słyszy. Ale czuje, że wiele ją omija, gdyż nie chodzi już do swojej dawnej szkoły..

Przysięga 798 wyemitowana zostanie w wtorek, 31 stycznia o godzinie 16:05. Powtórka dostępna będzie następnego dnia () o 5:15. Ponadto wszystkie odcinki dostępne są na TVP VOD.

Przeczytaj streszczenia innych odcinków serialu Przysięga

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Dziennikarstwem zajmuje się od 15 lat. Pracował w kilku horyzontalnych portalach w dziale sportu. Od pewnego czasu jego specjalizacją jest rynek telewizyjny oraz internetowy.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ