Przyjaciółki online za darmo

Serial Przyjaciółki odc. 214 online za darmo. Gdzie oglądać na żywo, powtórki i gdzie przeczytać streszczenia? Zobacz co przyniosą odcinki.

Przyjaciółki odcinek 214

Przyjaciółki 214 wyemitowane zostaną w czwartek 21 października o godzinie 21:05 w telewizji Polsat. Jeśli nie możesz obejrzeć serialu w TV, to jest on dostępny również w internecie. Przyjaciółki online za darmo można oglądać w porze emisji na WP Pilot. Dostępna jest tam telewizja Polsat na żywo w internecie za free.

Przyjaciółki powtórki online i w TV

Jeżeli przegapiliście ostatni odcinek Przyjaciółek, to prezentujemy streszczenia serialu Przyjaciółki. Gdzie obejrzeć powtórki? Czy są dostępna na Youtube, CDA i Dailymotion?

Powtórka Przyjaciółki 214 dostępna będzie w niedzielę w telewizji Polsat 2. Na szczęście wszystkie odcinki można oglądać za free w internecie. Przyjaciółki online za darmo znaleźć można na platformie IPLA TV.

Przyjaciółki 214 streszczenie odcinka

Po wyjeździe do USA Inga znika bez śladu. Nie odbiera telefonów i nie odpowiada na maile. Przyjaciele i rodzina zaczynają się o nią martwić. Paweł nadal przebywa w areszcie domowym. Stasiek pilnuje, by pod nieobecność Ani nie próbował pracować. Renata prosi Zuzę, by zerwała znajomość z jej mężem. Kobieta wie, że mężczyzna jest zakochany w Markiewicz. Patrycja wciąż ma wyrzuty sumienia po tym, jak dała się ponieść emocjom na sali rozpraw. Postanawia rozmówić się z Wiktorem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj