w

Promyk Nadziei streszczenie odcinka 89 i 90

93 94 95 odcinek Promyk Nadziei

Promyk Nadziei 89 w TVP 2 i na VOD TVP PL dostępny będzie we wtorek. Co wydarzy się w odcinkach 89 i 90? Prezentujemy streszczenia serialu.

Emisja Promyk Nadziei odcinek 89 już we wtorek. W środę premiera odc. 90. Serial po polsku można oglądać w TVP 2 o godzinie 17:10, a także w internecie jako live stream na WP Pilot. Wszystkie odcinki online dostępne są na TVP VOD (vod.tvp.pl). Ostatni odcinek trafia tam po premierze w TVP 2.

Promyk Nadziei odc. 88 streszczenie

Policja, Mahmut i Ipek szukają Omera i Gondżi. Ozan otwarcie mówi Halilowi, jakie ma o nim zdanie. Bahar dzwoni do Omera i opowiada o wydarzeniach w domu Mahmuta. Omer postanawia ratować Ipek i dziewczynki.

Promyk Nadziei odc. 89 streszczenie

Omer postanawia zabrać Ipek, Bahar oraz Gondżę do swojego domu, by uchronić je przed agresywnym Mahmutem. Niezadowolony Halil zabiera Oznanowi kluczyki do samochodu, chcąc w ten sposób zemścić się na nim za jego krytyczne uwagi wobec jego osoby. Tymczasem rozwścieczony Mahmut usiłuje wtargnąć do hotelu Omera. Powstrzymują go ochroniarze.

Promyk Nadziei odc. 90 streszczenie

Suhejla wyraża ostry sprzeciw przeciwko obecności Ipek i dziewczynek w domu Omera. Mahmut wyjawia Halilowi, jak było z Ipek. Halil wpada we wściekłość. Ozan słyszy rozmowę ojca z Filią. Dochodzi do konfrontacji.

Ruch Podbeskidzie online za darmo

Barcelona – Real Sociedad online za darmo. Mecz na żywo w internecie

Ruch Podbeskidzie online za darmo

Jagiellonia – Górnik Zabrze online za darmo. Mecz na żywo w internecie