Strona głównaAktualnościPromyk Nadziei odcinek 116, 117, 118 streszczenia odcinków. Upór Selmy - czy...

Promyk Nadziei odcinek 116, 117, 118 streszczenia odcinków. Upór Selmy – czy znajdzie narzędzie zbrodni?

Promyk Nadziei 116, 117, 118 streszczenia szczegółowe odcinków. Selma z olbrzymią determinacją poszukuje narzędzia zbrodni. Czy osiągnie swój cel?

Streszczenia odcinków Promyk Nadziei

W piątek popołudniu w TVP2 można obejrzeć Promyk Nadziei 116. W przyszłym tygodniu premiera odcinków 117 i 118.

Serial Promyk Nadziei odcinek 116 wyemitowany zostanie w czwartek w telewizji TVP 2, które emituje odcinki po polsku. Live stream o 17:10 można obejrzeć na WP Pilot.

Kiedy i gdzie oglądać powtórki? W telewizji nie są one dostępna, ale wszystkie odcinki dostępne są w internecie. Promyk Nadziei 16, 117, 118 na VOD TVP PL pojawi się po emisji w TV.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY OGLĄDAĆ PROMYK NADZIEI NA VOD TVP PL

Promyk Nadziei odc. 116 streszczenie

Selma chce odnaleźć narzędzie zbrodni. Ipek postanawia razem z Bahar opuścić dom Mahmuta. Gondzia przekonuje Mahmuta, by nie odsyłał jej do dawnej rodziny. Omer pomaga Ozanowi wnieść sprawę do sądu przeciwko Halilowi.

Promyk Nadziei odc. 117 streszczenie

Ipek i Bahar nocą wymykają się z domu Mahmuta. Do pomocy zgłasza się uprzedzony przez Bahar Omer. Omer przekonuje Ipek, że znajdą córkę i jeszcze będą szczęśliwi razem. Selma ma obsesję na punkcie znalezienia narzędzia zbrodni.

Promyk Nadziei odc. 118 streszczenie

Mahmut wymyśla sposób, jak nakłonić Ipek do powrotu. Halil zabiera Filiz do kupionego mieszkania. Ozan widzi ich spotkanie. Omer, Ipek i Bahar spędzają miłe chwile w domu w górach. Najęty przez Halila bandzior strzela do Jaszara, lecz trafia Ozana, który chce ratować ojca Peri.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj