Strona głównaAktualnościPromyk Nadziei 83, 84, 85 streszczenie odcinków. Powtórki na VOD TVP

Promyk Nadziei 83, 84, 85 streszczenie odcinków. Powtórki na VOD TVP

Promyk Nadziei 83, 84, 85 streszczenia szczegółowe odcinków. Co wydarzy się w serialu? Kiedy i gdzie oglądać wszystkie odcinki, w tym ostatni na VOD?

Serial Promyk Nadziei odcinek 83 wyemitowany zostanie w poniedziałek 9 sierpnia w telewizji TVP 2, które emituje odcinki po polsku. Live stream o 17:10 można obejrzeć na WP Pilot.

Kiedy i gdzie oglądać powtórki? W telewizji nie są one dostępna, ale wszystkie odcinki dostępne są w internecie. Promyk Nadziei odc. 83, 84 i 85 na VOD TVP PL pojawi się we wtorek pod wieczór.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY OGLĄDAĆ PROMYK NADZIEI NA VOD TVP PL

Promyk Nadziei odcinek 83 streszczenie

Suhejla wywołuje szok, oznajmiając rodzinie, że wyszła za Omera i że jest w ciąży. Omer rozmawia z położną o Melek. Ipek proponuje Omerowi ugodę w opiece nad córką, ale Omer ją odrzuca. Suhejla mówi jej o ślubie i ciąży.

Promyk Nadziei odcinek 84 streszczenie

Suhejla zaprasza na spotkanie Peri i w tajemnicy przed nią, Ozana. Omer mówi Ozanowi o knowaniach Halila. Selma usiłuje wywołać u Neslihan poronienie naparem z ziół. Zazdrosny Halil zwalnia Ahmeta z pracy. Na wieść, że Ipek spotkała się z Omerem Mahmut dotkliwie ją bije.

Promyk Nadziei odcinek 85 streszczenie

Ozan nie wierzy w to, co Omer mówi mu o knowaniach Halila. Halil wszystkiego się wypiera. Filiz przekonuje Halila, by ponownie przyjął Ahmeta do pracy. Bahar pociesza załamaną Ipek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj