w

Promyk Nadziei 165. Czy będzie nowy sezon? Streszczenia, powtórki

Promyk Nadziei odcinek 165

Promyk Nadziei 165 kiedy i gdzie oglądać? Niestety ten turecki serial liczył „tylko” 164 odcinki i jego emisja po polsku zakończyła się 2 grudnia. Czy będzie nowy sezon i odcinki?

Turecki serial Promyk Nadziei można było oglądać od jesieni 2020 roku zamiast Więźnia Miłości. Cieszył się on dużą oglądalnością, a emisja w telewizji TVP 2 trwała nieco ponad rok.

Ostatni odcinek wyemitowany został 2 grudnia. Jak zakończył się serial? Widzowie oczywiście po jego zakończeniu zaczęli szukać streszczenia Promyk Nadziei 165 i odcinka na CDA, Dailymotion czy tureckich serwisach.

NIe jest on już jednak emitowany i póki co nie ma co liczyć na nowy sezon i nowe odcinki. Promyk Nadziei 165 nie powstał i nic nie wskazuje na to, aby powstał.

Widzowie, którzy chcieliby obejrzeć powtórki po polsku, mogą skorzystać z platformy TVP VOD i obejrzeć Promyk Nadziei odc. 1 i wszystkie kolejne. Oczywiście za darmo, po polsku i bez logowania.

Od piątku w TVP 2 Promyk Nadziei zastąpi turecki serial Miłość i Przeznaczenie. Emisja odcinków o tej samej porze – 17:15.

Nadal - Miedwiediew online za darmo

PSG – VIVE Kielce online za darmo na żywo

Stal Mielec – Wisła Płock online za darmo. Mecz na żywo w internecie