Polska – Niemcy online za darmo. Transmisja, live stream

Polska – Niemcy online za darmo. Gdzie oglądać dzisiaj mecz na żywo? Transmisja TV na kanałach TVP 1, TVP Sport i Polsat Sport Premium 1. Live streaming dostępny jest za free również za granicą.

Oglądaj transmisję w internecie:
– SPORT.TVP.PL <- KLIKNIJ TUTAJ

Transmisja z meczu Polska – Niemcy live. Gdzie oglądać dzisiaj na żywo?

Czas na kolejne spotkanie reprezentacji Polski. Dzisiaj Polska zagra w towarzyskim meczu z Niemcami. Mecz Polska – Niemcy na żywo w poniedziałek o godzinie 20:45. Transmisja TV w TVP 1, TVP Sport i Polsacie Sport Premium 1.

Komentatorami spotkania będą Jacek Laskowski i Marcin Żewłakow (TVP 1 i TVP Sport) oraz Bożydar Iwanow i Andrzej Niedzielan (Polsat Sport Premium 1).

Mecz Polska – Niemcy online za darmo

Nie każdy może obejrzeć transmisję w TV lub szuka telewizji TVP 1 na żywo w internecie. Gdzie obejrzeć live streaming z meczu? Transmisja z Polska – Niemcy online za darmo dostępna jest w serwisie i aplikacji TVP Sport oraz TVP GO. Za granicą dzisiaj mecz na żywo można obejrzeć na WP Pilot.

W naszym serwisie znajdziesz relację live.

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Dziennikarstwem zajmuje się od 15 lat. Pracował w kilku horyzontalnych portalach w dziale sportu. Od pewnego czasu jego specjalizacją jest rynek telewizyjny oraz internetowy.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ