Polowanie na Ćmy odc 7 streszczenie szczegółowe. O czym będzie odcinek?

Polowanie na Ćmy odc. 7 streszczenie szczegółowe. Zobacz co wydarzy się w ostatnim odcinku tego popularnego serialu. Kiedy emisja w TV i powtórka na VOD?

Kiedy leci odcinek 7?

Polowanie na Ćmy odc. 7 wyemitowany zostanie w niedzielę 30 kwietnia 2023 roku o godzinie 20:20 w telewizji TVP 1. Powtórka dostępna będzie oczywiście na platformie TVP VOD (vod.tvp.pl). Za darmo i bez rejestracji.

Ile odcinków ma Polowanie na Ćmy? Całość składa się z siedmiu odcinków.

Polowanie na Ćmy odc. 7 streszczenie szczegółowe

W siódmym odcinku serialu Yvette i Marcel konfrontują się z Czarnym w jego kryjówce. Mimo napierającego tłumu udaje im się uwolnić Hanę, a innym dziewczynom dać możliwość ucieczki. Yvette postanawia zaprowadzić siostrę Jakuba do Franciszki. Dzięki przepustce załatwionej przez Szlimakowską i Jurinę do miasta wwieziono ładunki, które mają posłużyć do zamachu na siedzibę ochrany. Eskortujący towar Szczerb jest zmuszony strzelić do człowieka. Marcel przybywa, by wesprzeć towarzysza. Dla całego oddziału zbliża się ważny moment. Ogromna demonstracja niepodległościowa ma odwrócić uwagę od planowanego zamachu. Jurin zamierza ścigać spiskowców.

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Dziennikarstwem zajmuje się od 15 lat. Pracował w kilku horyzontalnych portalach w dziale sportu. Od pewnego czasu jego specjalizacją jest rynek telewizyjny oraz internetowy.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ