w ,

Pierwsza Miłość 3633 streszczenie dzisiejszego odcinka.

Pierwsza Miłość 3633 streszczenie szczegółowe. Chcesz wiedzieć co przyniesie dzisiejszy odcinek lub nie możesz go obejrzeć i szukasz powtórki? Sprawdź najważniejsze informacje o serialu.

Pierwsza Miłość odc. 3633. Kiedy i gdzie oglądać?

Serial Pierwsza Miłość odcinek 3633 wyemitowany zostanie w piątek 2 czerwca o godzinie 18:00 w telewizji Polsat. Jeśli przegapicie dzisiejszy odcinek, to powtórka w TV leci w poniedziałek o 9:00 w TV4.

Oczywiście wszystkie odcinki dostępne są na Polsat BOX GO. Poniżej prezentujemy szczegółowe streszczenie piątkowego odcinka.

Pierwsza Miłość streszczenie odcinka 3633

W serialu Pierwsza Miłość odc. 3633: Edycie jest smutno po tym, jak Biernacki potraktował Igę. Przedtem Edyta starała się ją bronić. Wenerski nie rezygnuje z próby rozwiązania sprawy związków z dawnym przyjacielem i prosi Igę o spotkanie. Nowa sympatia matki nie daje Ance spokoju, obawia się, że mężczyzna może zranić Laurę tak jak kiedyś zranił uczucia matki swojego dziecka.

Z kolei Marysia jest wdzięczna Michałowi za wsparcie w tych trudnych dniach. Karol powierza Michałowi ważne zadanie – na budowie hali zawaliła się ściana i trzeba uspokoić robotników. Okazuje się, że pod gruzami może znajdować się człowiek.

Natomiast Oskar cieszy się na wspólny wieczór z Kaliną, ale przygotowania do kolacji zostają popsute przez pewną awarię. Na szczęście sąsiadka Oliwka przychodzi z pomocą. Tymczasem Julita, która właśnie wychodzi z kliniki, przypadkiem spotyka Igę. Atmosfera jest dość niezręczna.

Unlock the World of Knowledge with Nauka Czytania

Zakazany Owoc VOD TVP PL

Zakazany Owoc odc. 230 streszczenie szczegółowe. Powtórka odcinka VOD TVP PL