Nocny Agent sezon 2. Kiedy data premiery?

Serial Nocny agent okazał się jednym z największych hitów Netfliksa i niemal natychmiast otrzymał zamówienie na drugi sezon. Podczas weekendu premiery serial zajął trzecie miejsce pod względem popularności wśród oryginalnych produkcji platformy, ustępując tylko Wednesday i Dahmer – Potwór: Historia Jeffreya Dahmera. Ale o czym będzie drugi sezon i kiedy będzie miał premierę?

O czym jest serial Nocny Agent?

W pierwszym sezonie Nocnego agenta Peter Sutherland (Gabriel Basso) zostaje oddelegowany do służby w Białym Domu jako drugorzędnego agenta FBI. Jego zadaniem jest pełnienie dyżuru przy pewnym telefonie, który prawie nigdy się nie odzywa. Jednakże, gdy telefon dzwoni, Peter trafia w sam środek polowania na sprytnego szpiega, który zinfiltrował najwyższe struktury władzy w USA. Jego zadaniem jest ochrona Rose Larkin (Luciane Buchanan) – byłej CEO z Doliny Krzemowej, na którą polują tajemniczy zabójcy.

Pierwszy sezon Nocnego agenta był adaptacją powieści Matthew Quirka o tym samym tytule. Z powodu jednotomowości książki, twórcy mieli dużą swobodę twórczą i dużo pomysłów na kontynuację.

Nocny Agent sezon 2 kiedy premiera?

Serial Nocny Agent szybko zyskał popularność i zajął pierwsze miejsce wśród najpopularniejszych seriali Netflixa. Dlatego już po kilku dniach od premiery oficjalnie ogłoszono, że powstanie Nocny Agent sezon 2.

W wywiadzie dla TVLine showrunner serialu, Shawn Ryan, ujawnił, że ma już wiele pomysłów na drugi sezon i że ciągle pracują nad ich realizacją. Choć na razie nie chce zdradzać zbyt wiele szczegółów, to zasugerował, że drugi sezon będzie dotyczył pierwszej misji agenta Sutherlanda, ale będzie też wiele niespodzianek.

Shawn Ryan podkreślił, że jego zamiarem jest prowadzenie jednej historii na sezon, tak by widzowie za każdym razem dostali odpowiedzi na najważniejsze pytania. Netflix ogłosił, że sezon 2 Nocnego agenta zobaczymy w 2024 roku. Jednakże, twórca nie podał oficjalnej daty premiery, a jedynie stwierdził, że skupia się na swojej pracy i wciąż wpadają mu na pomysły, które mogą wpłynąć na zmianę planów.

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Dziennikarstwem zajmuje się od 15 lat. Pracował w kilku horyzontalnych portalach w dziale sportu. Od pewnego czasu jego specjalizacją jest rynek telewizyjny oraz internetowy.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ