Narzeczona ze Stambułu. Streszczenie odcinków 86, 87, 88

Narzeczona ze Stambułu streszczenie odcinków 85, 86, 87 oraz 88. Zobacz co wydarzy się w serialu, który można oglądać od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:00 w Zoom TV.

Streszczenie Narzeczona ze Stambułu – odcinki 85-88

Narzeczona ze Stambułu odcinek 85 streszczenie

Sureyya każdą wolną chwilę poświęca opiece nad córeczką Ipek. Zauważa to Esma, która zdobywa się na miły gest. Garip próbuje wyperswadować córce dalszy związek z Osmanem. Sułtanka też chce nakłonić syna do rozstania z Burcu. Zamierza osobiście zobaczyć się z dziewczyną. Osman dowiaduje się o tym i obmyśla plan działania. Ipek trwoni czas leżąc w łóżku i objadając się smakołykami. Matka doradza jej, by wzięła się w garść i zadbała o swojego męża. Senem przestrzega Sureyyę, by zajmując się małą Adą nie zapomniała o pilnowaniu Faruka, który znów może zbliżyć się do Begum. Mąż daje jednak śpiewaczce kolejne dowody miłości. Zachwycony Adem odbiera nowy dowód tożsamości na nazwisko Boran. Fikret składa mu pewną propozycję.

Narzeczona ze Stambułu odcinek 86 streszczenie

Ipek daje się namówić matce na wspólne zakupy. Nadal nie wykazuje jednak zainteresowania córeczką. Fikret przesiaduje wieczorami w pracy zacieśniając znajomość z nową asystentką. Dochodzi do spotkania Esmy i Burcu. Sułtanka chce zniechęcić dziewczynę do kontaktów z jej synem. Niespodziewanie do restauracji, w której rozmawiają kobiety wchodzą Osman i Garip. Esma i prawnik są zaskoczeni i reagują bardzo impulsywnie. Osman i Burcu wypytują swoich rodziców o wydarzenie z przeszłości, które sprawiło, że do dziś pozostają ze sobą w konflikcie. Młodzi podejmują istotną decyzję na temat swojej przyszłości. Faruk spędza wieczór z synem, podczas gdy Begum udaje się na randkę z Canem. Fikret wraca do domu i orientuje się, że kołyska jego dziecka została przeniesiona do sypialni Sureyyi. W gniewie obraża żonę brata. Esma uświadamia sobie, że żona Faruka jest źródłem podziałów między jej synami.

Narzeczona ze Stambułu odcinek 87 streszczenie

Fikret spędza noc u swojej asystentki. Rano przyjeżdża do biura na spotkanie z Farukiem, Ademem i jego prawnikiem, aby przedyskutować warunki ugody. Propozycja, jaką składa braciom Adem w rzeczywistości jest podstępem. Stoi za nim osoba, której Faruk ufa. Zebranych zaskakuje przybycie Esmy, uprzedzonej wcześniej przez Mustafę. Kobieta poznaje zatajaną przed nią dotychczas, wstrząsającą prawdę o rezydencji. Jeszcze większy szok Sułtanka przeżywa kiedy w jej ręce trafia pamiętnik Osmana, w którym jej syn wyjawia prawdę na temat swojego życia uczuciowego. Wstrząsająca informacja pogorszy i tak nie najlepszy obraz Sureyyi w oczach jej teściowej. Nieświadoma niczego śpiewaczka podejmuje kolejną próbę polepszenia swoich relacji z Emirem, a efekty jej działań okazują się pozytywne. Begum uświadamia sobie, że w jej życiu pojawił się mężczyzna, z którym gotowa jest związać swoją przyszłość.

Narzeczona ze Stambułu odcinek 88 streszczenie

Begum chce zapoznać Emira ze swoim nowym partnerem. Pomysłowi temu stanowczo sprzeciwia się Faruk. Esma jest poruszona informacją, że Osman skrycie darzy uczuciem Sureyyę. Kobieta obawia się, że kiedy prawda wyjdzie na jaw, wybuchnie kolejny konflikt między jej synami. O swoim zmartwieniu mówi Nurgul, która podpowiada jej jak pozbyć się znienawidzonej synowej. Chcąc pogorszyć sytuację Sureyyi Sułtanka wyjawia Ipek, że to żona Faruka zajmuje się jej córką. Matka Ady reaguje natychmiast. W biurze dochodzi do spotkania Senem i Akifa. Parę przypadkowo przyłapuje Fikret, który umówił się tu na schadzkę ze swoją asystentką. Sureyya próbuje dowiedzieć się co sprawiło, że Faruk zapomniał o ich wspólnej kolacji. Odkryta przez nią prawda doprowadza do awantury między małżonkami. Osmana szokuje zmiana postawy jego matki.

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Dziennikarstwem zajmuje się od 15 lat. Pracował w kilku horyzontalnych portalach w dziale sportu. Od pewnego czasu jego specjalizacją jest rynek telewizyjny oraz internetowy.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ