Miraculum sezon 5. Kiedy na Disney+? Data premiery bajki Miraculous Biedronka i Czarny Kot.

Miraculum sezon 5. Data premiery w TV i na Disney+. Gdzie oglądać online za darmo w VOD? Ile odcinków ma sezon 5 serialu animowanego Miraculous Biedronka i Czarny Kot?

Miraculum to bardzo popularny serial animowany dla dzieci. Zarówno dla tych młodszych, jak i nieco starszych. Na Disney+ można obecnie obejrzeć cztery sezony. A gdzie obejrzeć Miraculous Biedronka i Czarny Kot sezon 5?

Nowe odcinki emitowane są już w telewizji. Miraculum sezon 5 datę premiery miał w 2022 roku. W Polsce nowe odcinki przygód Biedronki i Czarnego Kota można było oglądać od końcówki listopada w Disney Channel.

Początkowo wyemitowane zostały odcinki od 105 do 112, a po przerwie od 113 do 122. Na kolejne będzie trzeba poczekać. Biedronka i Czarny Kot sezon 5 wznowiony zostanie po wakacjach, pod koniec września 2023 roku.

Miraculous sezon 5 ile odcinków?

Ile odcinków ma sezon 5 Miraculous Biedronka i Czarny Kot? Będzie ich aż 27. Emisja cały czas trwa. Miraculum S05E01 to łącznie licząc odcinek 105. Disney Channel odcinki sezonu 5 emituje w soboty w okolicach południa. Powtórki dostępne są również w niedziele. Aby poznać dokładne godziny radzimy zajrzeć do programu TV.

Biedronka i Czarny kot Sezon 5. Kiedy na Disney+?

Serial Miracolous Biedronka i Czarny Kot online dostępny jest na platformie Disney+. Niestety nowe odcinki jeszcze tam nie trafiły. Kiedy data premiery? Miraculum sezon 5 na Disney+ trafi zapewne w 2023 roku. Najprawdopodobniej, gdy wszystkie odcinki zostaną wyemitowane w telewizji. Być może nastąpi to nawet wcześniej, ale pewności nie ma.

Nie oznacza to jednak, że osoby szukające serialu Miraculum sezon 5 zmuszone są do oglądania filmu na CDA lub Youtube. Dotychczas wyemitowane odcinki dostępne są w internecie na platformie Canal+ Online.

Film pełnometrażowy Miraculum: Biedronka i Czarny Kot

Sezon 5 to nie jedyna dobra wiadomość. W lipcu 2023 w kinach ukazał się pełnometrażowy film Miraculum: Biedronka i Czarny Kot. Poniżej możecie obejrzeć zwiastun.

Przygody Marinette i Adriena cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Dzieci nie tylko lubią oglądać odcinki, ale chętnie sięgają również po kolorowanki Miraculum do druku. To bardzo dobra okazja, aby dziecko mogło bawić się ze swoimi ulubionymi postaciami, a jednocześnie nie musiało spędzać dużo czasu przed telewizorem.

Miraculum sezon 6

Choć obecnie cały czas trwa premiera piątego sezonu, to oczywiście fani serialu zastanawiają się czy Miraculous Biedronka i Czarny Kot sezon 6 również się ukaże. Wydaje się, że seria będzie kontynuowana, bo jej popularność nie słabnie, a z pewnością premiera filmu również przysporzy Biedronce i Czarnemu Kotu nowych fanów. Miraculum sezon 6 datę premiery może mieć jednak dopiero pod koniec 2023 roku, a może nawet na początku 2024 roku. Wiadomo jednak, że producenci mają w planach również sezon 7.

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Dziennikarstwem zajmuje się od 15 lat. Pracował w kilku horyzontalnych portalach w dziale sportu. Od pewnego czasu jego specjalizacją jest rynek telewizyjny oraz internetowy.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ