Miłość i Przeznaczenie 29, 30, 31 – ile odcinków, streszczenia, powtórki, ostatni odcinek

Miłość i Przeznaczenie odc. 29, 30, 31 po polsku można oglądać w telewizji TVP 2, a także w internecie. Ile odcinków ma serial, kiedy oglądać powtórki na TVP VOD po polsku? Przeczytaj również szczegółowe streszczenia odcinków?

Miłość i Przeznaczenie – turecki serial. Odcinki po polsku w TVP 2

Serial Miłość i Przeznaczenie po polsku telewizja TVP2 emituje od 3 grudnia 2021. Zastąpił on „Promyk Nadziei”, który cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem widzów.

Miłość i Przeznaczenie to kolejny turecki serial, który ma szanse stać się dużym hitem. Odcinki po polsku emitowane będą od poniedziałku do piątku o godzinie 17:15 w telewizji TVP 2 i jako live stream na WP Pilot.

W poniedziałek 17 stycznia można obejrzeć serial Miłość i Przeznaczenie 29. W kolejnych dniach premiera odcinków 30, 31, 32, 33.

Powtórki odcinków Miłość i Przeznaczenie

Powtórki serialu dostępne będą jedynie w internecie. Nawet ostatni odcinek nie pojawi się następnego dnia w TV. Nie ma jednak najmniejszego problemu, aby obejrzeć powtórki Miłość i Przeznaczenie, bo wszystkie odcinki po polsku udostępnia TVP VOD (vod.tvp.pl).

Można je oglądać za darmo i bez rejestracji i logowania. Ostatni odcinek trafia tam trochę po premierze w telewizji. W naszym serwisie znajdziesz streszczenia odcinków serialu Miłość i Przeznaczenie.

Ile odcinków ma serial Miłość i Przeznaczenie? W Turcji wyemitowano tylko 43 odcinki, ale wszystkie trwały ponad dwie godziny. Można więc zakładać, że po polsku wyjdą z tego ponad 150 odcinki.

Miłość i Przeznaczenie streszczenie odcinków

Miłość i przeznaczenie 28 streszczenie

Benal oznajmia Zejnep, że jest w ciąży ze swoim byłym mężem. Zejnep pozwala jej zostać w domu swej matki. Sama także nie wraca do Mehdiego. Bajram podejmuje współpracę z bandytami i nie chce wracać z Mehdim do domu.

Miłość i przeznaczenie odc. 29 streszczenie

Zejnep wraca do domu Mehdiego i wciąż jest na niego obrażona. Nuh zaczepia Faruka na ulicy i wywołuje bójkę. Nermin wyznaje Meltem, że wie o zdradzie męża. Sultan i Dżemile znajdują Benal. Dochodzi do awantury. Faruk odwiedza Emine w sklepie.

Miłość i przeznaczenie 30 streszczenie

Sultan i Dżemile wracają od Benal z niczym. Faruk zaprasza Emine do domu na romantyczną kolację. Zejnep nie chce wybaczyć Mehdiemu. Ahmet Lis bije i więzi Bajrama. Gdy Mehdi usiłuje go uwolnić, Ahmet zadaje mu cios nożem.

Miłość i przeznaczenie 31 streszczenie

Operacja Mehdiego zakończona. Bajram opowiada, jak Mehdi stanął w jego obronie. Zejnep znowu otwiera serce przed nieprzytomnym Mehdim. Benal słyszy rozmowę Nermin z Sakine i dowiaduje się o tym, że Mehdi jest ranny.

Miłość i przeznaczenie 32 streszczenie

Emine opowiada Sultan o swoich rozterkach związanych z Farukiem, jakby chodziło o koleżankę. Lekarz zachęca rodzinę Mehdiego do szukania krwi. Nermin zwraca się w tej sprawie do Ekrema, sugerując, że wie o jego zdradzie. Bajram zwołuje grupę znajomych i razem idą dać nauczkę Ahmetowi Lisowi i jego ludziom.

Miłość i przeznaczenie 33 streszczenie

Do szpitala zgłasza się grupa sąsiadów gotowych oddać krew dla Mehdiego. Faruk słodkimi słówkami wabi Emine na luksusowy jacht. Tam wypowiada słowa, które Emine bierze za oświadczyny. Benal wyjawia Zejnep, że nosi dziecko Mehdiego. Zejnep okazuje zrozumienie.

Dodaj Odpowiedź

GdzieOgladac.PL
Logo
Enable registration in settings - general
P