Miłość i Przeznaczenie 139, 140, 141 – ile odcinków, streszczenia, powtórki, ostatni odcinek

Miłość i Przeznaczenie odc. 139, 140, 141 po polsku można oglądać w telewizji TVP 2, a także w internecie. Ile odcinków ma serial, kiedy oglądać powtórki na TVP VOD po polsku? Przeczytaj również szczegółowe streszczenia odcinków?

Miłość i Przeznaczenie – turecki serial. Odcinki po polsku w TVP 2

Serial Miłość i Przeznaczenie po polsku telewizja TVP2 emituje od 3 grudnia 2021. Zastąpił on „Promyk Nadziei”, który cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem widzów.

Miłość i Przeznaczenie to kolejny turecki serial, który ma szanse stać się dużym hitem. Odcinki po polsku emitowane będą od poniedziałku do piątku o godzinie 19:15 w telewizji TVP 2 i jako live stream na WP Pilot.

W piątek 24 czerwca można obejrzeć serial Miłość i Przeznaczenie 139. W kolejnych dniach premiera odcinków 140 (ostatni odcinek).

Powtórki odcinków Miłość i Przeznaczenie

Powtórki serialu dostępne będą jedynie w internecie. Nawet ostatni odcinek nie pojawi się następnego dnia w TV. Nie ma jednak najmniejszego problemu, aby obejrzeć powtórki Miłość i Przeznaczenie, bo wszystkie odcinki po polsku udostępnia TVP VOD (vod.tvp.pl).

OGLĄDAJ SERIAL MIŁOŚĆ I PRZEZNACZENIE NA TVP VOD

Można je oglądać za darmo i bez rejestracji i logowania. Ostatni odcinek trafia tam trochę po premierze w telewizji. W naszym serwisie znajdziesz streszczenia odcinków serialu Miłość i Przeznaczenie.

Ile odcinków ma serial Miłość i Przeznaczenie? W Turcji wyemitowano tylko 43 odcinki, ale wszystkie trwały ponad dwie godziny. Można więc zakładać, że po polsku wyjdą z tego ponad 150 odcinki.

Miłość i Przeznaczenie streszczenie odcinków

Miłość i przeznaczenie odc. 137 streszczenie

Barysz dowiaduje się, że Tarik i Nesrin to para oszustów. Sultan i Ali Ryza biorą ślub. Sakine rozpoznaje w Nesrin swoją córkę. Gulbin rzuca oskarżenia na rodzinę.

Miłość i przeznaczenie odc. 138 streszczenie

Gulbin zgadza się spędzić noc w domu Zejnep. Wszyscy wspominają dawne czasy. Nazajutrz okazuje się, że Gulbin zniknęła.

Miłość i przeznaczenie 139 streszczenie

Zejnep i Barysz odnajdują Gulbin i ku radości Sakine sprowadzają ją do domu. Nermin przekazuje Sakine swe udziały w restauracji, a Ali Ryza – Sultan. Sawasz bez powodzenia usiłuje wyznać Emine miłość.

Miłość i przeznaczenie odc. 140 streszczenie

W finałowym odcinku Zejnep bierze ślub z Baryszem. Dżemile zachodzi w ciążę. Emine proponuje Sawaszowi wspólne mieszkanie. Zejnep otwiera z Gulbin fundację wspierającą młode kobiety.

GdzieOgladac.PL
Logo
Enable registration in settings - general