Miłość i Medycyna odc. 12 streszczenie. Ile odcinków ma serial duński?

Miłość i Medycyna streszczenia odcinków 12, który będzie ostatnim. Ile odcinków ma duński serial? Całość składa się z 12 epizodów, które można oglądać od końca kwietnia do maja. Wszystkie odcinki po polsku wyemituje TVP 2, a powtórki w internecie udostępni TVP VOD.

Miłość i Medycyna ile odcinków

O czym opowiada serial Miłość i Medycyna i ile ma odcinków? Miłość, choroba, zdrowie i lęk przed egzaminami w duńskim szpitalu w latach 50. Erik i Anna są jednymi z pierwszych, którzy zostali przyjęci do szkoły pielęgniarskiej, gdzie mężczyźni i kobiety szkolą się razem. Ze względu na brak wyszkolonych pielęgniarek, rząd duński podejmuje próbną decyzję, że mężczyzna może pracować jako pielęgniarka. Mężczyznom nie jest łatwo objąć stanowisko pielęgniarki w środowisku pracy, w którym obowiązuje staromodna hierarchia oraz surowa etyka pracy.

Ostatni odcinek Miłość i Medycyna, czyli odc. 12, wyemitowany zostanie w poniedziałek 17 maja. Nowe odcinki oglądać można od poniedziałku do czwartku o godzinie 21:40. Powtórki dostępne są jedyne w internecie na platformie TVP VOD.

Ile odcinków ma serial Miłość i Medycyna? 12. Oznacza to, że emisja zakończy się jeszcze w maju.

Kiedy lecą odcinki?

  • Miłość i Medycyna odc. 11 – czwartek 13.05
  • Miłość i Medycyna odc. 12 ostatni odcinek – poniedziałek 17.05

Miłość i Medycyna streszczenie odcinków

Miłość i medycyna odc 11 streszczenie

Anna, która wciąż nie dostała listu od Erika, spotyka w szpitalu Olego, przystojnego kolegę z liceum. Bjorn zajmuje się młodym, ociężałym umysłowo mężczyzną, przyjętym w celu wycięcia wyrostka robaczkowego. Erling nie ma jednak typowych objawów zapalenia wyrostka, a próbując nauczyć go czytać Bjorn dochodzi do wniosku, że główne rozpoznanie też jest fałszywe. Christian mówi Lis, że czysty seks nie jest w porządku i zasięga rady w sprawach sercowych u Benta oraz u Anny. Prestiżowe czasopismo chce opublikować artykuł o roli bakterii w chorobie wrzodowej, ale Bent nie nadąża z pisaniem angielskiej wersji. Margrethe bardzo życzliwie przyjęła postulaty stowarzyszenia uczniów.

Miłość i medycyna odcinek 12 streszczenie

Aby uniknąć plotek, Christian postanawia wyprawić przyjęcie i oficjalnie ogłosić zaręczyny z Lis. Anna ulega prośbie młodej epileptyczki, która woli pójść do toalety, niż skorzystać z basenu. W drodze panna Holm dostaje napadu. Na oddziale żeńskim nie ma nikogo, pomocy może udzielić tylko przechodzący w pobliżu Bjorn. Pozostawiona bez opieki pacjentka dostaje kolejnego napadu. Oddziałowa nie godzi się, żeby pilnował jej kontuzjowany Bjorn i dziewczyna zostaje ubrana w kaftan bezpieczeństwa. Peter proponuje Annie, żeby poszła razem z nim na spotkanie z dyrektorem. Stremowany przewodniczący gubi się w szczegółach, na szczęście Anna ratuje sytuację jasno przedstawiając propozycję uczniów. W klubie jazzowym Anna spotyka Olego. Koleżanki namawiają ją, żeby została z muzykiem. A tuż przed przyjęciem zaręczynowym Lis i Christiana, Margrethe odwiedzają córka i wnuczka.

Dodaj Odpowiedź

GdzieOgladac.PL
Logo
Enable registration in settings - general
P