w

Miłość i Medycyna odc. 17, 18 streszczenie. Ile odcinków ma serial duński?

Miłość i Medycyna odc. 2 streszczenia odcinków

Miłość i Medycyna streszczenia odcinków 16, 17, 18. Ile odcinków ma duński serial? Całość składa się z 20 epizodów. Wszystkie odcinki po polsku wyemituje TVP 2, a powtórki w internecie udostępni TVP VOD.

Miłość i Medycyna ile odcinków

O czym opowiada serial Miłość i Medycyna i ile ma odcinków? Miłość, choroba, zdrowie i lęk przed egzaminami w duńskim szpitalu w latach 50. Erik i Anna są jednymi z pierwszych, którzy zostali przyjęci do szkoły pielęgniarskiej, gdzie mężczyźni i kobiety szkolą się razem. Ze względu na brak wyszkolonych pielęgniarek, rząd duński podejmuje próbną decyzję, że mężczyzna może pracować jako pielęgniarka. Mężczyznom nie jest łatwo objąć stanowisko pielęgniarki w środowisku pracy, w którym obowiązuje staromodna hierarchia oraz surowa etyka pracy.

Miłość i Medycyna, czyli odc. 17, wyemitowany zostanie w poniedziałek 17 października. Będzie to piąty odcinek sezonu 3. Nowe odcinki oglądać można od poniedziałku do czwartku o godzinie 21:40. Powtórki dostępne są jedyne w internecie na platformie TVP VOD.

Ile odcinków ma serial Miłość i Medycyna? 20. Sezon 3 liczy osiem odcinków.

Kiedy lecą odcinki?

  • Miłość i Medycyna sezon 3 odcinek 4 – czwartek 13.10
  • Miłość i Medycyna sezon 3 odcinek 5 – poniedziałek 17.10
  • Miłość i Medycyna sezon 3 odcinek 6 – wtorek 18.10

Miłość i Medycyna streszczenie odcinków

Miłość i medycyna odc 16 streszczenie

Anna kupuje bilet do Kanady. Lis próbuje namówić przyjaciółkę do zmiany zdania w sprawie wyjazdu. Uważa, że popełnia życiowy błąd. Peter spotyka w szpitalu Birgit. Ona jednak traktuje go oschle. Później mężczyzna ma pobrać od kobiety i jej córki krew. Okazuje się, że Iben zachorowała na odrę. Aksel namawia swojego kolegę, aby zawalczył o względy pięknej Birgit. To samo radzi mu również Lis, która po zakończonej niepowodzeniem randce szuka u niego potwierdzenia, że jest wystarczająco kobieca. Nagle w magazynie pojawia się zazdrosny Christian. Tymczasem wiele osób dostrzega, że stan Niny się pogarsza. Bjorn wydaje się przegrywać walkę ze swoim uzależnieniem. Pewnego dnia kradnie amfetaminę przeznaczoną dla chorego pacjenta, a wszelkie podejrzenia postanawia skierować na Finna. Dyrektor, chcąc naprawić wywołane nagłą inspekcją Hedegaarda szkody, chce wręczyć mu łapówkę. Przeciwna temu Margrethe proponuje małżonce przewodniczącego wspólne oglądanie koronacji Elżbiety na nowym telewizorze należącym do Benta. Spotkanie idzie zgodnie z planem do chwili, gdy dyrektor oferuje gościom pieniądze. Hedegaard wpada w złość i chce natychmiast wyjść. Niespodziewanie partnerka mężczyzny traci przytomność i upada na podłogę.

Miłość i medycyna odc 17 streszczenie

Pogotowie przywozi do szpitala żeglarza, który wypadł za burtę. Odratowany pacjent, pan Simonsen, jest jednak niezadowolony i wcale się nie cieszy z takiego obrotu spraw. Peterowi wydaje się to podejrzane i przywodzi mu na myśl tragedię, która spotkała jego rodzinę. Margrethe sądzi, że Nina może cierpieć na zespół stresu bojowego. Namawia koleżankę, aby z kimś o tym porozmawiała i poszukała pomocy. Kobieta postanawia więc zwierzyć się Bentowi. On jednak bagatelizuje sprawę, twierdząc, że powinna po prostu o wszystkim zapomnieć. Zrozumienie znajduje dopiero u Johna, który przeżył dokładnie to samo, co Nina. Anna przeżywa rozstanie z Olem. Else, po tym, gdy Bent zaproponował jej oficjalny związek, usiłuje przekonać swoją koleżankę, że jej chłopak na pewno wkrótce będzie chciał do niej wrócić. Peter zdobywa się na odwagę, natomiast Ruth myśli o kontynuowaniu relacji z Astrid. Bjorn ma dobry humor i mnóstwo energii do chwili, kiedy traci klucz do szafki z lekami. Wkrótce zmianę w jego zachowaniu oraz wyglądzie zaczyna dostrzegać coraz więcej osób. Jedynie Aksel ma przypuszczenia, co może być tego przyczyną.

Miłość i medycyna odc 18 streszczenie

Aksel, Peter i Anna postanawiają odtruć Bjorna. Tymczasem Hedegaard, chociaż w dalszym ciągu nie doczekał się przeprosin, zapewnia, że sprawa z uzależnionym od amfetaminy mężczyzną nie wpłynie na ostateczną decyzję. Szkoła Święta Helena ma jednak większe szanse na wygraną, gdyż miał okazję obserwować egzaminy zorganizowane w placówce. Margrethe oświadcza, że może zorganizować test z praktyk chirurgicznych jeszcze przed posiedzeniem rady. Hedegaard liczy na to, że Bjorn zdąży wrócić do zdrowia i niebawem będzie w stanie zaprezentować przed wszystkimi swoje umiejętności. Else chce obejrzeć film, który jednak jest zakazany w Danii. Lis i Christian wyrażają chęć wyjazdu do Szwecji. Bent rezygnuje, ale poleca Else, aby znalazła kogoś innego do towarzystwa. Anna, z uwagi na sprawdzian, domawia. Margrethe i John martwią się o Ninę. Są gotowi jej pomóc. Ona z kolei wyznaje Ruth, że może na nią liczyć.

Wspaniałe Stulecie vod streszczenie

Wspaniałe Stulecie odc. 125 streszczenie szczegółowe odcinka. Nigar uwięziona

Przysięga

Przysięga 746 streszczenie szczegółowe