Mecz Fiorentina – Lech online za darmo na żywo. Gdzie obejrzeć transmisję?

Mecz Fiorentina – Lech online za darmo. Gdzie obejrzeć? Transmisja z meczu Ligi Konferencji UEFA dostępna będzie jedynie w internecie na platformie ViaPlay.

Fiorentina – Lech transmisja w TV. Gdzie oglądać?

Mecz Fiorentina – Lech na żywo odbędzie się w czwartek 20 kwietnia 2023 roku o godzinie 18:45. Transmisję przeprowadzi jedynie ViaPlay, dlatego w TV nie da się obejrzeć tego meczu na żywo.

Komentatorami spotkania Fiorentina – Lech będą Rafał Wolski oraz Łukasz Trałka.

Mecz Fiorentina – Lech online za darmo. Live stream w internecie

Dla fanów piłki nożnej, którzy nie mają dostępu do ViaPlay, transmisja Djurdgarden – Lech online za darmo byłaby świetną alternatywą. Platformy streamingowe umożliwiają bowiem oglądanie meczu na żywo, gdziekolwiek kibice się znajdują.

W naszym serwisie możesz śledzić relację live z meczu Fiorentina – Lech Poznań. To świetna alternatywa, gdy nie możecie obejrzeć transmisji z Ligi Konfernecji UEFA, a chcecie śledzić mecz na żywo w internecie.

Transmisja w TVP Sport nie będzie dostępna.

Niestety dla Lecha Poznań, będzie to zapewne ostatni występ w tym sezonie Ligi Konferencji UEFA. Pierwszy mecz Włosi wygrali aż 4:1 i ciężko wierzyć, że lechici odrobią straty.

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Dziennikarstwem zajmuje się od 15 lat. Pracował w kilku horyzontalnych portalach w dziale sportu. Od pewnego czasu jego specjalizacją jest rynek telewizyjny oraz internetowy.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ