w

Mata Hari odc. 9, 10 i 11 streszczenie. Ile odcinków ma serial?

Mata Hari odc. 9, 10 i 11 streszczenie po polsku. Oglądaj serial w TVP 2 lub powtórki na TVP VOD. Zobacz kiedy leci serial Mata Hari i ile ma odcinków.

Fabuła serialu Mata Hari koncentruje się wokół ostatnich piętnastu latach życia Maty Hari (Vahina Giocante). Porzucona przez męża i pozbawiona prawa do opieki nad jedyną córką, Margaret McLeod zostaje bez środków do życia. Zdesperowana kobieta postanawia przenieść się do Paryża, gdzie podejmuje pracę tancerki egzotycznej ukrywającej się pod pseudonimem Mata Hari. Wkrótce zdobywa sławę wśród europejskiej elity, a drzwi luksusowych rezydencji i willi stoją przed nią otworem.

Każdy występ tworzy niesamowite wrażenie. Ale w 1913 roku, kiedy świat staje w obliczu zbliżającej się I wojny światowej, kariera kobiety traci impet. Margaret zaczyna spotykać się z politykami, wojskowymi i wpływowymi ludźmi z różnych krajów, co stwarza zupełnie nowe możliwości.

Mata Hari ile odcinków?

Serial Mata Hari składa się z 12 odcinków. Premiera w TVP 2 nastąpi we wtorek 30 marca. Ostatni odcinek został zaplanowany na 20 kwietnia. Serial można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 21:40.

Kiedy leci Mata Hari:

  • Mata Hari odc. 8 – wtorek, 13 kwietnia
  • Mata Hari odc. 9 – środa, 14 kwietnia
  • Mata Hari odc. 10 – czwartek, 15 kwietnia
  • Mata Hari odc. 11 – poniedziałek, 19 kwietnia
  • Mata Hari odc. 12 ostatni – wtorek, 20 kwietnia

Powtórki Mata Hari można oglądać jedynie w internecie. Wszystkie odcinki publikowane są na TVP VOD (vod.tvp.pl).

Streszczenie odcinków Mata Hari

Mata Hari odc. 7 streszczenie

Europa jest w przededniu I wojny światowej. W Hadze Mata Hari ma za zadanie nawiązać kontakt z porucznikiem Rastignakiem, szefem francuskiego wywiadu w Holandii. Pomimo ostrzeżeń szefostwa, Rastignac spotyka się z Matą Hari i traci dla niej głowę. Otrzymane od niego informacje wywołują wojnę między służbami wywiadowczymi na granicy z Holandią. W centrum krwawej rozgrywki znajduje się kapitan rosyjskiego wywiadu Władimir Masłow i serbska agentka, Zlatka Jenich.

Mata Hari odc. 8 streszczenie

Na polecenie Niemców Mata Hari rozmawia z oficerami rosyjskimi. Zwraca uwagę na przystojnego Masłowa, pogrążonego w smutku po zmarłej Zlatce Jenich. Kapitan Gabriel Ladoux z Drugiego Biura Sztabu Generalnego podejrzewa Matę Hari o zabójstwo Rastignaca i śledzi jej każdy ruch. Podczas przyjęcia w domu kurtyzany Ryfki przybywają uzbrojeni mężczyźni. Wszyscy goście, w tym Mata Hari i Astruc, zostają zabrani do lasu Vincent.

Mata Hari odc. 9 streszczenie

Margaret organizuje wystawny pogrzeb Gabriela Astruca, który zginął w lesie Vincenta. Prasa obwinia za incydent biuro, w którym służy Ladoux. Mata Hari walczy o sprawiedliwość i przy pomocy Lenoira planuje wydać demaskatorską książkę. Ladoux obmyśla zemstę. Udaje mu się zdobyć zaufanie Maty Hari pod przykrywką francuskiego urzędnika MSZ, który zna rosyjskie wojsko. Margaret jest zainteresowana. Nie wie, że Ladoux szykuje na nią pułapkę.

Mata Hari odc. 10 streszczenie

Macie Hari udaje się ominąć pułapkę Ladouxa i ratuje Masłowa. Wdaje się w namiętny romans z rosyjskim kapitanem. Uświadamia sobie że kocha Władimira, ale jest agentką i musi wykonać swe zadanie. Zaczyna sobie zdawać sprawę, że jej przelotne romanse i sojusze coraz bardziej jej zagrażają. Podczas spotkania Maty Hari z Maslowem, pokojówka Anna fotografuje tajne mapy Masłowa. Zdjęcia trafiają w ręce Niemców, co ma fatalne konsekwencje. Ladoux planuje ostateczną rozprawę z Matą Hari.

Love Island VOD

Liga Mistrzów online

PSG – Bayern na żywo. Gdzie oglądać online?