Masterchef online za darmo. Odcinki na żywo, powtórki VOD

Masterchef online za darmo. Gdzie oglądać odcinki na żywo i powtórki w internecie? Odcinek 3 Masterchef już 18 września 2022.

W jesiennej ramówce telewizji TVN nie mogło oczywiście zabraknąć programu Masterfchef. Odcinki tradycyjnie już emitowane są w niedziele o godzinie 20:00. 18 września premiera Masterchef odcinek 3.

OGLĄDAJ MASTERCHEF NA PLAYER.PL

Co w sytuacji, gdy szukacie odcinków w internecie? Całe odcinki Masterchef online za darmo można oglądać na żywo, ponieważ TVN live stream udostępnia na platformie WP Pilot.

Ostatni odcinek Masterchef jako powtórki online i w TVN można zobaczyć w sobotę 24 września o 13:30. Masterfchef online powtórki VOD dostępne są na Player.pl. Obecnie nie jest to darmowa platforma, ale najtańszy pakiet kosztuje 5 zł i pozwala oglądać wszystkie programy i seriale z TVN i nie tylko. Warto dodać, że często są również dostępne promocje np. na pakiet roczny.

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Dziennikarstwem zajmuje się od 15 lat. Pracował w kilku horyzontalnych portalach w dziale sportu. Od pewnego czasu jego specjalizacją jest rynek telewizyjny oraz internetowy.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ