w

Finał Masterchef Junior online za darmo. Odcinki na żywo, powtórki VOD

Masterchef Junior online za darmo. Gdzie oglądać odcinki na żywo i powtórki w internecie? Odcinek 10 (finał) Masterchef już 7 maja 2023.

W wiosennej ramówce telewizji TVN nie mogło oczywiście zabraknąć programu Masterfchef Junior. Odcinki tradycyjnie już emitowane są w niedziele o godzinie 20:00. 7 maja finał Masterchef Junior.

OGLĄDAJ MASTERCHEF NA PLAYER.PL

Co w sytuacji, gdy szukacie odcinków w internecie? Całe odcinki Masterchef Junior online za darmo można oglądać na żywo, ponieważ TVN live stream udostępnia na platformie WP Pilot.

Ostatni odcinek Masterchef Junior 2023 jako powtórki online i w TVN można zobaczyć w sobotę o 13:30. Masterfchef online powtórki VOD dostępne są na Player.pl. Obecnie nie jest to darmowa platforma, ale najtańszy pakiet kosztuje 10 zł i pozwala oglądać wszystkie programy i seriale z TVN i nie tylko. Warto dodać, że często są również dostępne promocje np. na pakiet roczny.

Zadaniem trzech drużyn kierowanych przez Anię Starmach, Michela Morana i Tomka Jakubiaka będzie przygotowanie jednego z trzech dań: paella, risotto i nasi goreng. Podczas gdy jurorzy będą gotować, to zaproszeni finaliści 11. edycji „MasterChefa” (Jakub Tomaszczyk, Bartosz Nowak i Filip Wałek) wcielą się w rolę jurorów.

Serial Kres Niewinności

Kres Niewinności ile odcinków?

Legia - Wisła online za darmo

Miedź – Widzew online za darmo. Gdzie oglądać transmisję w TV i internecie?