Manchester Utd – Atalanta online za darmo. Mecz na żywo w internecie

KUP DOSTĘP DO POLSAT SPORT PREMIUM I ELEVEN SPORTS ZA JEDYNE 35 ZŁ NA MIESIĄC
Poczekaj chwilę na załadowanie się meczu na żywo

Mecz Manchester Utd – Atalanta online za darmo. Transmisję przeprowadzi Polsat Sport Premium 2. Mecz na żywo można śledzić również w internecie.

Manchester Utd – Atalanta gdzie obejrzeć?

W środę o godzinie 21:00 w 3. kolejce Ligi Mistrzów odbędzie się spotkanie Manchester Utd – Atalanta. Transmisję TV przeprowadzi Polsat Sport Premium 2. Mecz Manchester Utd – Atalanta na żywo skomentują Piotr Przybysz i Maciej Żurawski.

Mecz Manchester Utd – Atalanta online za darmo na żywo można śledzić w naszej relacji live. Gdzie ogladać transmisję w internecie? Obecnie najatrakcyjniejszą ofertę posiada Canal+ Online, gdzie za 35 zł miesięcznie otrzymujemy dostęp nie tylko do meczów Ligi Mistrzów i kanałów Polsat Sport Premium, ale również Eleven Sports i Canal+.

KUP DOSTĘP DO CANAL+, POLSAT SPORT PREMIUM I ELEVEN SPORTS ZA JEDYNE 35 ZŁ NA MIESIĄC

Atalanta Bergamo w dwóch meczach zdobyła cztery punkty. Z kolei Manchester United ma trzy punkty, bo na inauguracje fazy grupowej Ligi Mistrzów przegrał niespodziewanie z Young Boys Berno.

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Dziennikarstwem zajmuje się od 15 lat. Pracował w kilku horyzontalnych portalach w dziale sportu. Od pewnego czasu jego specjalizacją jest rynek telewizyjny oraz internetowy.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ