w

Manchester United – Club Brugge na żywo. Gdzie oglądać?

Mecz Manchester United – Club Brugge na żywo można śledzić w telewizji i internecie. Transmisję przeprowadzi telewizja Polsat Sport Premium 1. Gdzie oglądać mecz w internecie? Poniżej zapraszamy na relację live z meczu Manchester Utd – Club Brugge.

Spotkanie 1/16 finału Ligi Europy odbędzie się czwartek 27.02.2020 o godzinie 21:00. Transmisję przeprowadzi telewizja Polsat Sport Premium 1. Mecz Manchester United – Club Brugge na żywo komentować będą Marcin Feddek oraz Maciej Żurawski.

Telewizję Polsat Sport Premium 1 online można oglądać na platformie IPLA TV. Dostęp do live streamu nie jest jednak darmowy. Jeśli nie możesz obejrzeć transmisji z Manchester Utd – Club Brugge to zapraszamy do śledzenia meczu na żywo w internecie. Relacje live w naszym serwisie.

Warning: Attempt to read property "ID" on int in /usr/home/mnzinfo/domains/gdzieogladac.pl/public_html/wp-content/themes/bimber/includes/post.php on line 1023 Warning: Attempt to read property "ID" on int in /usr/home/mnzinfo/domains/gdzieogladac.pl/public_html/wp-content/themes/bimber/includes/plugins/media-ace.php on line 128
maxresdefault 4

Archiwista odcinek 8 online. Streszczenie, VOD. Gdzie oglądać?

Charleroi FC - Lech transmisja

Jagiellonia – Lech na żywo w TVP Sport. Transmisja za darmo dostępna również online