Malmo – Chelsea online za darmo. Transmisja na żywo w internecie

Poczekaj chwilę na załadowanie się meczu na żywo

KUP DOSTĘP DO CANAL+, POLSAT SPORT PREMIUM I ELEVEN SPORTS ZA JEDYNE 35 ZŁ NA MIESIĄC

Transmisja z meczu Ligi Mistrzów Malmo – Chelsea dostępna będzie w telewizji Polsat Sport Premium 2. Gdzie oglądać zatem mecz na żywo w internecie? Live stream udostępnia Polsat Box GO, ale nie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć transmisji, to mecz Chelsea – Zenit online za darmo można śledzić w naszym serwisie.

Mecz Malmo – Chelsea odbędzie się we wtorek 2 listopada o godzinie 18:45. Gdzie oglądać transmisje z Ligi Mistrzów w TV i online? O której godzinie początego tego spotkania?

Malmo – Chelsea transmisja w programie TV znajduje się w Polsacie Sport Premium 2. Obie drużyny rywalizują w grupie F. Początek meczu na żywo o godzinie 18:45.

Transmisja dostępna jest również w internecie. Live stream udostępnia Polsat Box GO. Nie jest to usługa darmowa, a dostęp do telewizji Polsat Sport Premium na żywo w internecie kosztuje 40 zł na 30 dni.

Spotkanie Malmo – Chelsea online za darmo można śledzić w naszym serwisie w formie relacji na żywo.

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Dziennikarstwem zajmuje się od 15 lat. Pracował w kilku horyzontalnych portalach w dziale sportu. Od pewnego czasu jego specjalizacją jest rynek telewizyjny oraz internetowy.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ