M jak Miłość 1774 online za darmo. Powtórka VOD, streszczenie

M jak Miłość 1774 streszczenie odcinka. Zobacz co wydarzy się w serialu i oglądaj powtórki w TV lub na VOD TVP.pl, choć sporo osób szuka M jak Miłość na Dailymotion i CDA.

M jak Miłość 1774 VOD – gdzie oglądać dzisiejszy odcinek i ten z wczoraj?

Dzisiejszy odcinek M jak Miłość odcinek 1774 (poniedziałek, 22 stycznia) można obejrzeć oczywiście o godzinie 20:55 w telewizji TVP 2. Streszczenie szczegółowe wraz ze zwiastunem znajduje się poniżej.

Powtórka M jak Miłość 1774 w telewizji wyemitowana zostanie jutro o 11:20 w TVP Seriale i o 15:05 w TVP 2, a takżę w sobotę o 6:35 w Dwójce. Ostatni odcinek, a także dzisiejszy można już obejrzeć online na VOD TVP PL. Odcinki już wyemitowane można obejrzeć za darmo, a dwa najbliższe posiadając dostęp do Strefy ABO.

Sporo osób szuka M jak Miłość 1774 na Dailymotion, Youtube czy CDA, ale jak widać serial online za darmo bez logowania i rejestracji można obejrzeć na VOD TVP.

M jak Miłość odcinek 1774 streszczenie

Koleżanka Kamy, która miała otworzyć razem z dziewczyną sklep, wycofuje się z ich wspólnego biznesu, ale wsparcie od razu proponuje siostrze Ania. A później tancerkę czeka kolejne rozczarowanie, bo gdy Kama wyznaje w końcu swoje uczucia Marcinowi, ten jej miłość odrzuca. O Chodakowskim cały czas myśli też po cichu Ania, ale gdy rehabilitant Marek proponuje jej randkę, dziewczyna się na nią zgadza. Sam Marcin nadal martwi się za to głównie o Szymka, który wciąż nie radzi sobie z emocjami i buntuje się przeciwko Radkowi.

Z kolei Iwona wyznaje Anecie, że Jerzy nagle zaczął jej unikać. A jej córka odkrywa, że Argasiński miał tylko przelotne problemy ze zdrowiem, postanawia pomóc seniorom na nowo się zbliżyć i zaprasza profesora na rodzinną kolację. Wcześniej u Chodakowskich wybucha jednak mały kryzys, gdy nagle znika ulubiona zabawka Borysa. Tymczasem Kasia odwiedza w szpitalu swoją ciotkę, a później także Justynę – w areszcie – i w finale postanawia siostrze pomóc. Jakub robi żonie romantyczną niespodziankę, świętując razem z ukochaną rocznicę ich „pierwszego” szpitalnego ślubu.

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Dziennikarstwem zajmuje się od 15 lat. Pracował w kilku horyzontalnych portalach w dziale sportu. Od pewnego czasu jego specjalizacją jest rynek telewizyjny oraz internetowy.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ