w

Ludzie i Bogowie odc. 12 online. Streszczenie, oglądaj za darmo

Ludzie i Bogowie online

Ludzie i Bogowie online za darmo dostępna jest zarówno na VOD TVP, jak i jako live stream z TVP 1. Zobacz o czym jest to serial, ile ma odcinków, kiedy leci i przeczytaj streszczenie odcinka 12.

Ludzie i Bogowie to serial emitowany w TVP 1 w niedzielę o godzinie 20:15.W internecie można go oglądać na WP Pilot, gdzie dostępna jest telewizja TVP 1 online na żywo.

Powtórki „Ludzie i Bogowie” można oglądać, podobnie jak wszystkie inne seriale z TVP, na VOD TVP (vod.tvp.pl). Odcinki publikowane są po emisji w TVP 1.

Ludzie i Bogowie – co to za serial?

Serial Ludzie i Bogowie przedstawia wydarzenia związane z oddziałem o kryptonimie Pazur, działającego w czasie II wojny światowej w Warszawie, w strukturach kontrwywiadu Komendy Głównej Związku Walki Zbrojnej Armii Krajowej.

Jego pierwowzorem był słynny oddział bojowy kontrwywiadu o kryptonimie Wapiennik”, który powstał w 1941 r. , a jednym z jego głównych zadań była likwidacja osób skazanych wyrokami sądów podziemnych. Wydarzenia, o których mowa w serialu zostały zainspirowane prawdziwymi akcjami, o których głośno było w okupowanej Warszawie.

Ludzie i Bogowie odc. 12 streszczenie

Dager załamany nieudaną próbą odbicia Onyksa, przez trzy dni pije z Kukiem, kumplem z marynarki. W tym czasie aptekarz Schreder umawia matkę Onyksa na spotkanie z człowiekiem, który pomoże w wykupie jej syna z Pawiaka. Niestety, okazuje się, że to konfident Zaręba. Dager dowiaduje się od Schredera, że ten przekazał Zarębie adres matki i siostry Onyksa.

Kobiety muszą natychmiast uciekać. Zaręba spotyka się z pułkownikową Kalińską i mami ją obietnicą pomocy w uwolnieniu męża z obozu. Kalińska zobowiązuje się zrobić wszystko, co tylko jest możliwe. Okazuje się, że pułkownikowa pomaga gestapo aresztować polskich oficerów. Dager, Wilk i Żbik, dzięki pomocy Kariny, dostają się do mieszkania Kalińskiej. Informują ją, że państwo podziemne wydało na nią wyrok. Podsuwają jej szklankę z cyjankiem. Oddział Pazur udaje się do szulerni na Brzeskiej, aby zlikwidować Zarębę.

Walka Tyson transmisja

Walka Tyson – Roy Jones Jr. stream, transmisja TV i online

Eurowizja Junior 2020 transmisja

Transmisja z Eurowizja Junior 2020. Kiedy i gdzie oglądać w TV i online?