Liverpool – Milan online za darmo. Transmisja na żywo w internecie

Poczekaj chwilę na załadowanie się meczu na żywo

Liverpool – Milan transmisja na żywo gdzie oglądać? Mecz pokaże Polsat Sport Premium 2. Live stream można wykupić w promocyjnej cenie, a poza tym mecz Liverpool – AC Milan online za darmo można śledzić w naszym serwisie.

KUP DOSTĘP DO CANAL+, POLSAT SPORT PREMIUM I ELEVEN SPORTS ZA JEDYNE 35 ZŁ NA MIESIĄC

Gdzie obejrzeć mecz Liverpool – Milan na żywo?

W 6. kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów Liverpool zagra z Milanem. Gdzie obejrzeć transmisję w TV? Mecz na żywo pokaże telewizja Polsat Sport Premium 1. Początek spotkania o godzinie 21:00. Dostępny będzie również live stream w internecie.

Transmisja Liverpool – Milan online za darmo?

Transmisja z meczu Liverpool – Milan dostępna jest również w internecie. Live stream udostępnia Polsat Box GO. Nie jest to usługa darmowa, a dostęp do telewizji Polsat Sport Premium na żywo w internecie kosztuje 40 zł na 30 dni.

Inną opcją jest skorzystanie z Canal+ Online. Obecnie w promocji można wybrać pakiet sportowy, który pozwoli oglądać nie tylko Polsat Sport Premium, ale również Eleven Sports. Pierwszy miesiąc kosztuje jedynie 35 zł.

Mecz Liverpool – Milan online za darmo można śledzić w naszej relacji live.

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Dziennikarstwem zajmuje się od 15 lat. Pracował w kilku horyzontalnych portalach w dziale sportu. Od pewnego czasu jego specjalizacją jest rynek telewizyjny oraz internetowy.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ