w

Leśniczówka 240 i 241 online. Streszczenie odcinków

Leśniczówka 240 i 241 streszczenie

Streszczenie serialu Leśniczówka odc. 240 i 241. Co wydarzy się w nowych odcinkach kolejnego sezonu, który od 8 września można oglądać w TVP 1? Zobacz gdzie oglądać Leśniczówkę online za darmo.

Nowe odcinku serialu Leśniczówka emitowane będą od 8 września od poniedziałku do piątku o godzinie 20:30 w TVP1. Serial online za darmo można oglądać na platformie WP Pilot, gdzie udostępniane są wszystkie odcinki.

Leśniczówka odc. 240 w TVP poleci we wtorek, a w środę obejrzeć można odcinek 241.

Leśniczówka streszczenie odcinków

Leśniczówka odc. 240 streszczenie

Pati wypytuje Czesławę, czym zajmuje się prawnik. Ździebłowska wyjaśnia, ale próbuje się też dowiedzieć, dlaczego dziewczynka się tym interesuje. Okazuje się, że Natalia szuka adwokata. Kilka godzin później córka Tadeusza spotyka w domu opieki Jacka i proponuje mu wspólną kawę. Mężczyzna stara się wykręcić i w tym momencie dostrzega pielęgniarkę biegnącą korytarzem z ratownikami medycznymi. Ekipa zmierza do pokoju zajmowanego przez Helenę. Kiedy okazuje się, że pogotowie zostało wezwane do innej pensjonariuszki, Jacek oddycha z ulgą.

Natalia… zaczyna płakać. Mondrasiuk próbuje ją pocieszyć, a ona całuje go w usta. Całą scenę widzi Magda! Na komendzie Nowacki informuje współpracowników, że będą mieli szansę przesłuchać Jarosława “Suchego” Sucheckiego, dilera, który pracował w “Karczpolu”, a ostatnio został aresztowany w Poznaniu. Komendant jest przekonany, że teraz będzie bardziej “rozmowny”. Przy okazji pyta Wigrowskiego, czy już zainstalował podsłuch u Karcza. Niedługo potem Łukasz odwiedza Janusza. Karcz wypytuje policjanta, czy dostrzegł wreszcie, że Nowacki jest zamieszany w jakieś “brudne” sprawy. Wigrowski odbija piłeczkę i chce wiedzieć, co biznesmena łączy z “Suchym”. Wykorzystuje też nieuwagę rozmówcy i montuje w salonie podsłuch.

Po wyjściu funkcjonariusza, Janusza odwiedza Apostoł Uśmiechu. Ich rozmowę podsłuchują Wigrowski i Kowalski. Po chwili Łukasz dostrzega w telefonie, że nadajnik GPS, który umieścił w samochodzie komendanta, zmienia swoje położenie. Prosi kolegę, by został sam i rusza z Nowackim. W jednym z małych miasteczek zauważa swojego szefa rozmawiającego z… Markiem. Gdy Wojtek i Dagmara razem z grupą przyszłych pensjonariuszy przygotowują salę do uroczystości otwarcia ośrodka dla młodzieży do sali wkracza Olga. Informuje Wojtka, że postanowiła spróbować mu pomóc.

Aniela przygotowuje dla Kasi sprzęt, którym ma nagrać relację dla “Głosu Leśniczówki”. Nagle do Ruszczyc dzwoni Pola i prosi ją o pieniądze. Kobieta próbuje dodzwonić się do Krzysztofa, ale ten nie odbiera. Katarzyna rusza do banku w Białoleśni. Kiedy w końcu dociera na otwarcie ośrodka okazuje się, ze jednym z gości jest Konrad.

Leśniczówka odc. 241 streszczenie

Jacek, wybiega za Magdą z domu opieki. Gdy ją dogania, próbuje tłumaczyć sytuację, ale ta nie chce go słuchać. Dołącza do nich Czesława i po chwili odchodzi wraz z córką. W tym momencie zjawia się Natalia. Wściekły Mondrasiuk wraca do budynku.

Następnego dnia przy śniadaniu Czesia kłóci się z mężem o jego córkę. W tym czasie Jacek zbiera się do pracy w mieszkaniu Tomka. Zastanawiają się, jak Mondrasiuk mógłby przekonać ukochaną o swojej niewinności. W końcu Jacek postanawia zaprosić Magdę do Borowika, a ta zgadza się na spotkanie. Kiedy wreszcie zjawia się w restauracji, nie chce niczego zamówić. Za to prosi Mondrasiuka, by zabrał z mieszkania swoje rzeczy. Potem odchodzi.

Po wspólnej kolacji Artur pyta ukochaną, kto w przyszłym tygodniu będzie zajmował się Bartusiem. Wyjaśnia, że chciałby lepiej poznać syna Edytki. Chłopiec zostaje pod opieką Krawczyka. Atrakcje przygotowane przez prawnika nie do końca przypadają do gustu małemu Gałkowi. Na komendzie w Białoleśni trwa przesłuchanie Suchego. Początkowo bandyta nie jest chętny do udzielania informacji, ale gdy komendant sugeruje mu, że może dostać mniejszy wyrok, zaczyna mówić o swoich powiązaniach z Karczem. 0 Kiedy Wigrowski odprowadza Suchego do celi, zaczyna go wypytywać o Mirosa.

Nieco później zadowolony Nowacki oświadcza współpracownikom, że pewnie już wkrótce uda im się postawić Janusza w stan oskarżenia. Łukasz ma sporo wątpliwości Dzieli się nimi z Kowalskim, ale asystent uznaje, iż Wigrowski nie wie, o czym mówi. Gdy Łukasz wraca do domu Beatki, spotyka Nowackiego, który na niego czeka. Komendant dziękuje mu za lojalność Kilkanaście minut później Wigrowski umawia się w ustronnym miejscu z Januszem.

Ta Jedyna odc. 60 i 61

Ta jedyna odc. 60 i 61. Streszczenie, VOD

Barwy Szczęścia online za darmo bez rejestracji

Barwy Szczęścia 2281, 2282, 2283, 2284 streszczenie. Odcinki online za darmo