w

„Lepsza połowa” – nowy serial TVP 2. Premiera w styczniu 2020. Zobacz zwiastun

Lepsza połowa premiera

„Lepsza połowa” to nowy serial komediowy, który w przyszłym roku będzie można oglądać w telewizji TVP 2. Premiera zaplanowana została na 6 stycznia 2020 roku. W rolach głównych wystąpią m.in. Artur Żmijewski, Iza Kuna, Anna Dereszowska i Tomasz Karolak.

„Lepsza połowa” – obsada i opis

Serial „Lepsza połowa” opowiada historię rodziny Nowakowskich – Joli  i Marka (Artur Żmijewski i Iza Kuna), i ich niełatwych relacji z dorastającymi dziećmi oraz dwóch par „po przejściach” – Weroniki i Aleksa (Anna Dereszowska i Tomasz Karolak) oraz Anny i Zibiego (Weronika Książkiewicz i Wojciech Mecwaldowski). W ich pozornie poukładany świat, trochę przypadkowo, a trochę z rozmysłem, wkracza po kilku latach spędzonych za granicą Borys (Piotr Adamczyk). Wraca do rodziny i przyjaciół w nadziei na znalezienie przepisu na szczęście. 

W pozostałych rolach występują m.in. Bartosz Obuchowicz, Bartłomiej Firlet, Ignacy Liss, Karina Woźniak, Katarzyna Gałązka, Marcin Perchuć i Barbara Wypych. 

„Lepsza połowa” – kiedy emisja i premiera?

Premiera serialu „Lepsza połowa” zaplanowana została na 6 stycznia 2020 roku. Gdzie i kiedy będzie można go obejrzeć? Emisja premierowych odcinków będzie miała miejsce w poniedziałki i wtorki o godzinie 21:50 w telewizji TVP 2. Serial oczywiście będzie można oglądać w internecie i na TVP VOD.

Zapraszamy do obejrzenia zwiastunu serialu „Lepsza połowa”

Sport w TV. Jakie mecze na żywo oglądać w sobotę?

Irlandczyk online na Netflix. Gdzie i kiedy oglądać?

Ludzie zasypiają na „Irlandczyku”. Obejrzyj go jako miniserial