Lechia Gdańsk – Wisła Płock na żywo. Gdzie oglądać w TV (2.08.2021)?

Lechia Gdańsk – Wisła Płock na żywo – transmisja w tv i live stream online w Internecie. Gdzie oglądać? Mecz 2. kolejki PKO BP Ekstraklasy pokaże Canal+ Sport. Spotkanie online za darmo można śledzić w serwisie Ekstraklasa Live.

W poniedziałek 2.08.2021 mecz Lechia Gdańsk – Wisła Płock zakończy 2. kolejkę PKO BP Ekstraklasy. Gdzie oglądać transmisję w TV i live stream online?

Mecz Lechia Gdańsk – Wisła Płock na żywo pokaże Canal+ Sport. Transmisja dostępna będzie również na kanale C+ Sport 3 oraz w internecie. Komentatorami będą Marcin Rosłoń, a także Tomasz Wieszczycki.

Live stream w internecie obejrzeć można na Canal+ Online. Mecz Lechia – Wisła Płock online za darmo śledzić można w Ekstraklasa Live. Znajdziecie tam relację na żywo, składy, statystyki i inne ciekawostki.

Do tej pory Lechia Gdańsk zdobyła jeden punkt remisując z Jagiellonią Białystok, a Wisła Płock przegrała z Legią Warszawa 0:1.

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Dziennikarstwem zajmuje się od 15 lat. Pracował w kilku horyzontalnych portalach w dziale sportu. Od pewnego czasu jego specjalizacją jest rynek telewizyjny oraz internetowy.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ