Śląsk – Lech online stream za darmo. Mecz na żywo w internecie

Mecz Śląsk Wrocław – Lech Poznań na żywo pokaże C+ Sport. Transmisja w internecie również będzie dostępna. Gdzie obejrzeć live stream online?

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ŚLEDZIĆ MECZ NA ŻYWO W INTERNECIE


Śląsk – Lech transmisja dostępna będzie w Canal+ Sport. Początek meczu na żywo w piątek o godzinie 20:30. Mecz Śląsk Wrocław – Lech Poznań na żywo skomentują Michał Mitrut i Maciej Murawski (Canal+ Sport).


Mecz Lech – Śląsk online za darmo można oglądać dzięki transmisji TVP Sport. Live stream w internecie udostępnia sport.tvp.pl i aplikacja mobilna TVP Sport. Transmisja w internecie dostępna będzie również na Player i Canal+ Online, ale nie jest to darmowa usługa.

Lech Poznań w tym sezonie spisuje się bardzo dobrze, ale w zeszłej kolejce doznał pierwszej porażki w tym sezonie. Lepsza od Kolejorza okazała się Jagiellonia Białystok. Jedynym zespołem bez porażki pozostał więc Śląsk Wrocław, który obecnie do Kolejorza traci tylko punkt.

Ostatni mecz Lech – Śląsk zakończył się wynikiem 1:0, a gola na wagę zwycięstwa strzelił Aron Johansson, który nie jest już zawodnikiem poznańskiego klubu. Wcześniej trzy mecze (wszystkie rozegrane we Wrocławiu) kończyły się remisami.

Dodaj Odpowiedź

GdzieOgladac.PL
Logo
Enable registration in settings - general
P