w

Lech Poznań – Lechia Gdańsk 5:0 (zdjęcia, składy, bramki)

Lech - Lechia: składy, bramki, zdjęcia

Lech – Lechia 5:0! Mistrzowie Polski w efektownym stylu pokonali gdańszczan i teraz w spokoju mogą przygotowywać się do meczu Ligi Konferencji UEFA z Djurgarden. Zobacz fotorelację z meczu, składy i bramki.

Fotorelacja z meczu Lech Poznań – Lechia Gdańsk

Mecz Lech – Lechia na żywo z wysokości trybun oglądało ponad 12 500 kibiców. Nasz serwis miał swojego fotoreportera na wysokości boiska. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z meczu Lecha Poznań z Lechią Gdańsk. Poniżej możecie również obejrzeć skrót meczu.

Lech – Lechia 5:0 bramki z meczu

Od początku meczu przeważał Lech Poznań i dopiął swego w 25. minucie. Po krótko rozegranym rzucie rożnym i dośrodkowaniu Rebocho, gola głową zdobył Antonio Milić.

W końcówce pierwszej połowy Michał Skóraś zablokował wybicie Kuciaka i podwyższył na 2:0 dla Lecha.

W 67 minucie po rzucie rożnym Dusan Kuciak obronił strzał Afonso Sousy, ale piłka trafiła pod nogi Mikaela Ishaka, który skutecznie podwyższył na 3:0 dla Lecha

W 71. minucie na boisku pojawił się Kritosffer Velde i to on zdobył kolejne dwie bramki. Najpierw znakomicie uderzył z narożnika pola karnego, a potem zszedł do środka i płaskim strzałem, który potem odbił się rykoszetem, zaskoczył bramkarza, ustalając wynik na 5:0.

1:0 – Antonio Milić 25′
2:0 – Michał Skóraś 44′
3:0 – Mikael Ishak 67′
4:0 – Kristoffer Velde 83′
5:0 – Kristoffer Velde 88′

Składy: Lech Poznań – Lechia Gdańsk

Lech Poznań: Filip Bednarek – Joel Pereira, Filip Dagerstal, Antonio Milić (46′ Bartosz Salamon), Pedro Rebocho, Jesper Karlstrom (77′ Joao Amaral), Nika Kwekweskiri, Michał Skóraś (71′ Kristoffer Velde), Afonso Sousa (71′ Filip Marchwiński), Adriel Ba Loua, Mikael Ishak (71′ Artur Sobiech).

Lechia Gdańsk: Dusan Kuciak – Rafał Pietrzak, Joel Abu Hanna, Mario Maloca, Jakub Bartkowski (79′ Filip Koperski), Jarosław Kubicki, Ilkay Durmus (59′ Kacper Sezonienko), Maciej Gajos (59′ Jakub Kałuziński), Bassekou Diabate (59′ Kevin Friesenbichler), Dominik Piła, Łukasz Zwoliński (79′ Marco Terrazzino).

Już w najbliższy czwartek zapraszamy na mecz Lech – Djurgarden live.