w ,

Lech – Lechia: transmisja na żywo, live stream online. Gdzie oglądać?

Lech - Raków transmisja w Polsat Sport
Fot. lechpoznan.pl

Mecz Lech – Lechia na żywo można oglądać w TV i online. Transmisję przeprowadzą telewizje Super Polsat i Polsat Sport. Live stream w internecie udostępnia IPLA TV.

Lech – Lechia transmisja z Pucharu Polski

W środę 8 lipca Lech Poznań i Lechia Gdańsk zmierzą się ze sobą w półfinale Totolotek Pucharu Polski. Ponieważ odbywa się tylko jeden mecz, to stawką jest gra w finale, który odbędzie się 24 lipca w Lublinie.

Transmisja z Lech – Lechia na żywo dostępna jest w dwóch telewizjach: Polsat Sport i Super Polsat. Początek spotkania w środę 8 lipca o godzinie 20:00.

Gdzie oglądać mecz Lech – Lechia online? Transmisje z Polsat Sport w internecie można obejrzeć na IPLA TV. Miesięczny dostęp do pakietu SPORT kosztuje 20 zł, a do transmisji z Lech – Lechia jedyne 5 zł.

Relację live za darmo przeprowadzi serwis EkstraklasaLive.pl.

Oglądaj studio przed meczem Lech – Lechia za darmo w Lech TV

Lech Poznań i Lechia Gdańsk ostatnio prezentowały wysoką formę. W minionej kolejce PKO BP Ekstraklasy Lech wygrał z Legią 2:1, a Lechia przegrała co prawda z Cracovią, ale oszczędzała kilku piłkarzy na starcie z poznańskim zespołem.

 Jeżeli chodzi o poziom zmęczenia, to trzymamy rękę na pulsie. Po meczu od razu nastąpiła regeneracja zawodników, którzy zagrali w większym wymiarze czasowym. Oprócz tego przeprowadzono badania poziomu zmęczenia, obserwujemy graczy na treningach. Patrzymy tylko na najbliższe spotkanie. Oczywiście rotacje są wliczone, ale też nie jest powiedziane, że one będą – mówi asystent trenera Lecha Poznań, Karol Bartkowiak.

Żużel na żywo

Stal – Włókniarz transmisja. Żużel na żywo w internecie

Żużel na żywo

Unia Leszno – Stal Gorzów transmisja. Żużel na żywo w internecie