w ,

Lech – Austria online za darmo. Live stream w internecie

Transmisja Lech Austria online za darmo

Gdzie oglądać mecz Lech – Austria online za darmo? Tym razem live stream dostępny będzie za free i legalnie dzięki transmisji w TVP Sport.

Początek sezonu w wykonaniu Lecha Poznań był bardzo rozczarowujący. Mistrzowie Polski w kiepskim stylu zdołali jednak awansować do fazy grupowej Ligi Konferencji UEFA, a w ostatnich tygodniach zaczęli wracać na właściwe tory i ich gra wygląda zdecydowanie lepiej.

Występy w fazie grupowej Ligi Konferencji UEFA poznaniacy rozpoczęli od wyjazdowej rywalizacji z Villarreal. Po bardzo dobrym meczu Lech ostatecznie uległ Hiszpanom 3:4. Transmisja z tego spotkania dostępna była jedynie w ViaPlay.

Telewizji TVP Sport udało się jednak osiągnąć porozumienie i nabyć prawa transmisyjne dzięki którym wszystkie mecze na żywo rozgrywane w Poznaniu w Lidze Konferencji można obejrzeć również na tym kanale.

Spotkanie Lech Poznań – Austria Wiedeń rozpocznie się w czwartek 15.09 o godzinie 21:00. Transmisję urozmaici komentarz Jacka Laskowskiego oraz Marcina Żewłakowa. Z kolei w ViaPlay komentatorami będą Przemysław Pełka i Radosław Gilewicz.

Lech Poznań i Austria Wiedeń rywalizowały ze sobą 14 lat temu o awans do fazy grupowej ówczesnego Pucharu UEFA. Po dramatycznym dwumeczu awansował Kolejorz. Decydujący był gol Rafała Murawskiego w doliczonym czasie gry rewanżowego spotkania rozgrywanego przy ul. Bułgarskiej. Poniżej możecie obejrzeć skrót tego meczu. Było to wydarzenie, które w Poznaniu wspominają do dzisiaj.

Mecz Lech – Austria online za darmo można obejrzeć w serwisie sport.tvp.pl oraz aplikacji mobilnej TVP Sport lub TVP Go.

Zapraszamy na godzinę 21:00.

Wspaniałe Stulecie vod streszczenie

Wspaniałe Stulecie odc. 106 streszczenie szczegółowe

Wspaniałe Stulecie vod streszczenie

Wspaniałe Stulecie odc. 107 streszczenie szczegółowe