La Bandida odc 5
fot. TVP VOD

La Bandida odc. 5 wyemitowany zostanie w telewizji TVP 2 w poniedziałek. Prezentujemy streszczenie odcinka oraz jego zwiastun. Zobacz gdzie oglądać serial w internecie.

La Bandida odcinek 5

W poniedziałek 3 kwietnia można obejrzeć La Bandida odc. 5. Emisja w TVP 2 o godzinie 22:35. Serial na żywo dostępny jest również w internecie. To doskonała alternatywa, jeśli ktoś nie może zasiąść przed telewizorem. TVP 2 online stream udostępnia za darmo na WP Pilot.

Powtórka La Bandida 5 dostępna jest jedynie w internecie. Odcinki publikowane są na platformie TVP VOD (vod.tvp.pl).

La Bandida odc. 5 streszczenie

Co wydarzy się w odcinku 5? W piątym odcinku serialu La Bandida przemijają lata, a Marina spotyka na targu Jose, co budzi w niej sprzeczne uczucia. Wydaje się, że mężczyzna jest zakochany w niej, co tylko pogłębia jej wewnętrzny konflikt.

Zdecydowana na życie zakonne, Marina przekonuje się, że jest to jednak nie dla niej, po tym jak siostra Catalina dzieli się z nią swoją smutną historią. Marina postanawia zabić Jose, jednak kiedy ma okazję, nie jest w stanie oddać strzału. W ambulatorium siostry Cataliny pojawia się lekarz, który budzi w niej uśpione kobiece uczucia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj