w

La Bandida odc 49, 50, 51, 52 streszczenie odcinków po polsku

La Bandida odc. 59
Fot. TVP VOD

La Bandida odc. 49, 50, 51 i 52 – streszczenie odcinków. Serial po polsku można oglądać codziennie w telewizji TVP 1, a powtórki w internecie na TVP VOD.

La Bandida po polsku w TVP 1 można oglądać codziennie o godzinie 20:10. Odcinek publikowane są również na kilka dni w internecie, gdzie można je oglądać za darmo dzięki platformie TVP VOD.

W piątek 20. sierpnia wyemitowany zostanie odcinek 49. La Bandida odc. 50 obejrzeć można w sobotę, a w następnych dniach nastąpi emisja odcinka 51 i 52.

Poniżej prezentujemy streszczenie odcinków La Bandida 49, 50, 51 i 52 oraz 53.

La Bandida streszczenie odcinków

La Bandida odc. 49 streszczenie

Benjamin namawia Marinę, by wybaczyła matce, ale dziewczyna postanawia odciąć się od bliskich. Blondi różnymi sposobami próbuje chronić Salvadora. Prosi o pomoc Guera i Artura. Daniel staje w obronie Nimfy i bije się z Ulisesem.

Teresa instruuje Consuelo jak rzucić czar na Gracielę. Catalina z mężem postanawiają wyznać prawdę Esperanzie. Członkinie Ligi Obrony Przyzwoitości żądają od dyrektorki szkoły usunięcia Mariny z internatu.

La Bandida odc. 50 streszczenie

Marina zostaje wyrzucona ze szkoły. Graciela udaje się do Marii. Informuje ją, że jej mąż Federico jest współwłaścicielem Domu La Bandidy i jeśli ta nie sprawi, by Marina wróciła do szkoły, dowie się o tym cały Meksyk. Damian wyznaje rodzicom i Gracieli, że kocha Marinę.

Księżniczka prosi Nimfę, by wyraźnie dała do zrozumienia Guerowi, że może być tylko jego przyjaciółką. Wtedy będzie miał szansę Księżniczkę pokochać. Urażona Marina zwraca Antoniowi medalik. Do Domu La Bandidy przybywa sławny aktor filmowy, a Consuelo zajmuje się senatorem.

La Bandida odc. 51 streszczenie

Altagracia znajduje w kuchni rannego Salvadora. Wspólnie z Gracielą usuwają kulę i zszywają ranę i tym samym ratują mu życie. Marina nadal jest zbuntowana i prosi Damiana, by przedstawił ją swojej mamie.

Nimfa postanawia opuścić dla Daniela Dom La Bandidy. Consuelo zaczyna odprawiać swoje czary, ale nie kończy ich przerażona. Milagros znajduje w sierocińcu niemowlę i Catalina postanawia zainteresować nim Valentinę i Artura. Federico informuje Gracielę, że musi sprzedać swoją część domu.

La Bandida odc. 52

Nimfa opuszcza Dom La Bandidy, jednak rozstaje się z Danielem. La Bandida obiecuje, że nadal będzie opłacała jej studia. Max umawia się z La Bandidą, że odkupi udziały Federica, co bulwersuje zazdrosnego Pedra. Valentina całuje się z Octaviem, ale przyrzeka sobie i Benjaminowi, że więcej tego nie zrobi, po czym znów całuje się z nim następnego dnia. Marina nie chce wrócić do szkoły. Żąda od matki, by zabrała ją do domu schadzek, lecz ta odmawia. Maria zostaje pozbawiona funkcji przewodniczącej Ligi Obrony Przyzwoitości i nie chce widzieć Mariny w swoim domu, choć Damian bardzo o to prosi.

La Bandida odc 60 streszczenie

La Bandida odc 48. Streszczenie szczegółowe odcinka

Liga Mistrzów online

PSG – Bayern online. Finał Ligi Mistrzów 2020 na żywo