Strona głównaMecze na żywo w internecie za darmoKSW 65 online za darmo. Stream free, transmisja

KSW 65 online za darmo. Stream free, transmisja [NA ŻYWO]

KSW 65 stream free gdzie oglądać? Galę za darmo mogą obejrzeć osoby posiadające wykupiony dostęp do ViaPlay. Od KSW 65 transmisje z walk odbywają się na nowych zasadach. Szczegóły poniżej.

KSW 65 transmisja gdzie obejrzeć?

Do tej pory transmisje z KSW za darmo dostępne były tylko kilka razy. Przy mniej atrakcyjnych galach walki na żywo można było oglądać w telewizji Polsat. Pozostałe transmisje dostępne były w PPV.

Niedawno federacja KSW postanowiła zakończyć współpracę z Cyfrowym Polsatem i podpisała umowę z ViaPlay, co doprowadziło do sporej rewolucji jeśli chodzi o transmisje.

Rocznie ma odbywać się 12 gal KSW. Wszystkie będzie można obejrzeć online na ViaPlay.

KSW stream free

Oznacza to, że KSW 65 za darmo jako live stream free mogą obejrzeć osoby posiadające aktywny dostęp do platformy. Pozostali oczywiście mogą wykupić miesięczny abonament w cenie 34 zł. Pozwoli to oglądać transmisje z KSW, mecze Bundesligi, seriale, filmy i inne produkcje.

Co ważne wykupując dzisiaj dostęp do ViaPlay obejrzymy na żywo nie tylko KSW 65, ale również KSW 66, które odbędzie się 15 stycznia 2022 roku.

KSW 65 online za darmo

Zachęcamy więc do wykupu dostępu do ViaPlay, aby obejrzeć transmisje z KSW 65. Niestety platforma ta nie oferuje już miesięcznego darmowego okresu próbnego. KSW 65 online za darmo można śledzić w naszej relacji live.

Gala zapowiada się bardzo ciekawie. W walce wieczoru Mamed Chalidow zmierzy się z Roberto Soldiciem, ale pozostałe walki również powinny dostarczyć sporych emocji. Poniżej prezentujemy kartę walk.

Walki na KSW 65

Mamed Chalidow vs Roberto Soldić
Daniel Torres vs Salahdine Parnasse
Damian Stasiak vs Lom-Ali Eskijew
Roman Szymański vs Mateusz Legierski
Michał Kita vs Marek Samociuk
Adam Niedźwiedź vs Miroslav Brož
Damian Piwowarczyk vs Marc Doussis
Anita Bekus vs Magdaléna Šormová
Patryk Likus vs Piotr Olszynka
Szamad Erzanukajew vs Bartosz Rewera

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj