Królowa i konkwistador odc. 60 ostatni. Czy będzie odcinek 61?

Ile odcinków ma serial Królowa i konkwistador, który od poniedziałku po polsku można oglądać w telewizji TVP 1. Zobacz streszczenia odc. 58, 59, 60 i oglądaj wszystkie odcinki w internecie. Odcinek 61 nie zostanie wyemitowany, ponieważ w niedzielę leci ostatni.

Serial Królowa i konkwistador ma 60 odcinków. Ostatni z nich zostanie wyemitowany w niedzielę

Emisja odcinków Królowa i konkwistador w TVP 1 następuje o 20:35 (w niedzielę 20:15). Powtórki dostępne są jedynie w internecie na TVP VOD. Za darmo i bez logowania.

Poniżej prezentujemy również streszczenia odcinków.

Królowa i konkwistador 57 streszczenie

Juan opowiada Catalinie o swojej podróży z Ines. Uważa, że Ines jest dobra, ale źle wychowała syna, który z czasem stał się potworem. Juan dowiaduje się o ciąży Sol. Jest przekonany, że to jego dziecko, ale wszyscy temu zaprzeczają. Villegas szantażuje Menesesa. Chce przejąć złoto z pożyczki, które przyjdzie do Pedra. Ines podsłuchuje rozmowę Alberta i Rebeki. Dowiaduje się, że Alberto kocha tę kobietę i nie umie bez niej żyć. Dlatego wyrzuca oboje z domu. Sol mówi Juanowi, że zawsze kochała tylko Manola i że dziecko jest jej męża.

Królowa i konkwistador 58 streszczenie

Alonso prosi Pedra, żeby odprowadził Catalinę do ołtarza. Pedro jest załamany. Ines zarzuca synowi, że jest podły i podstępny. Każe mu jak najszybciej zabrać żonę i wyjechać z miasta. Catalina rozpoczyna ostateczną zemstę na Pedro. Constanza coraz częściej przychodzi do Mensesa na noc. Ten wciąż ma nadzieję, że kiedyś oficjalnie będą razem. Pedro prowadzi Catalinę do ołtarza i prosi ją, żeby jednak zrezygnowała ze ślubu z Alonso.

Królowa i konkwistador 59 streszczenie

Buendia szykuje się do ataku na Cartagenę. Wprowadza do miasta swoich ludzi. Catalina bierze ślub. Sancho każe aresztować Pedra za zdradą. Uważa, że Heredia sprzedał miasto Maurom. Ma zostać za to skazany. Meneses idzie rozprawić się z Villegasem i jego ludźmi. Zostawia Constanzie list pożegnalny. Rebeca prosi Alberta, żeby z nią wyjechał. Constanza odwiedza Pedra w więzieniu i wyznaje mu prawdę o dzienniku Buendii. Pedro staje przed sądem i postanawia wyznać swoje winy.

Królowa i konkwistador 60 streszczenie (ostatni odcinek)

Pedro opowiada przed sądem całą swoją historię. Wspomina także o zabiciu Cardony, bo od tego zaczęła się jego ucieczka. Mówi o zniszczeniu wioski Cataliny i o swoim poczuciu winy, a także o tym, że zbudował Cartagenę, żeby spłacić swój dług wobec Indian. Kiedy ma zostać rozstrzelany, na miasto napada Buendia. Rozpoczynają się walki. Buendia rani Catalinę. W malignie Catalina rozmawia ze zmarłym ojcem. Pedro wyrusza do Hiszpanii, żeby oczyścić się z zarzutów przed królem. Catalina zostaje i odbudowuje miasto.

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Dziennikarstwem zajmuje się od 15 lat. Pracował w kilku horyzontalnych portalach w dziale sportu. Od pewnego czasu jego specjalizacją jest rynek telewizyjny oraz internetowy.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ