w

Królowa i konkwistador ile odcinków? Streszczenia odc. 18, 19, 20

Serial Królowa i Konkwistador

Ile odcinków ma serial Królowa i konkwistador, który od poniedziałku po polsku można oglądać w telewizji TVP 1. Zobacz streszczenia odc. 17, 18, 19, 20 i oglądaj wszystkie odcinki w internecie.

Serial Królowa i konkwistador ma aż 60 odcinków. Kiedy i gdzie oglądać je po polsku? 12 lipca w TVP 1 premiera odcinka 1. Serial emitowany będzie codziennie, co oznacza, że towarzyszyć nam będzie przez całe wakacje, a nawet trochę dłużej.

Emisja odcinków Królowa i konkwistador w TVP 1 następuje o 20:35 (w niedzielę 20:15). Powtórki dostępne są jedynie w internecie na TVP VOD. Za darmo i bez logowania.

Poniżej prezentujemy również streszczenia. W najbliższych dniach można obejrzeć Królowa i konkwistador odc. 17, 18, 19, 20, 21 i 22.

Królowa i konkwistador odc. 15 streszczenie

Azula otwarcie zarzuca Constanzi cudzołóstwo. Tymczasem marynarze pod wodzą Buendii obrabowują świątynię należącą do plemienia Cataliny. Następnie porywają mężczyzn i podpalają całą wioskę. Wstrząśnięta Catalina postanawia się zemścić. Za zgodą królowej Alberto de Heredia odzyskuje upragnioną wolność.

Królowa i konkwistador odc. 16 streszczenie

Pedro planuje jak najszybciej dotrzeć do Nowego Świata. Constanza ma nadzieję, że Heredia będzie chciał wziąć ją ze sobą. Tymczasem Catalina dociera do Santo Domingo i udaje się do zakonu ojca Bartoloma. Pedro, oddając hołd Catalinie, buduje miasto Cartagena. Jest pewien, że jego ukochana najprawdopodobniej nie żyje. Dorastająca córka Pedra i Constanzy nie zamierza przeprowadzać się do Nowego Światu. Marzy jej się powrót do Hiszpanii.

Królowa i konkwistador odc. 17 streszczenie

Juan przygotowuje dom specjalnie na przyjazd Cataliny. Nikt jednak nie ma pojęcia, kim jest kobieta oraz jakie ma plany. Sol jest gotowa na wszystko, byle tylko uciec z Cartageny do Hiszpanii. Manolo pomaga jej w zrealizowaniu tego planu. Tymczasem ojciec zmartwiony Bartolome ostrzega Catalinę, która poprzysięgła Buendii zemstę. Zachłanny władzy ojciec Sancho krytykuje panowanie Pedra. Postanawia go unicestwić. Juan opowiada Catalinie o Pedro i jego bliskich, a Sol wpada na pomysł, jak uciec do Hiszpanii. Musi jej w tym pomóc jednak Juan.

Królowa i konkwistador odc. 18 streszczenie

Pedro wyrusza na poszukiwanie swojego brata, który postanowił przeczesać dżunglę, mając nadzieję na odnalezienie złota Indian. Manolo wspiera Sol w jej ucieczce do Hiszpanii. Tymczasem Catalina, chcąc zbliżyć się do Pedro, postanawia najpierw zjednać sobie jego bliskich. Alonso zachwyca się Cataliną.

Królowa i konkwistador odc. 19 streszczenie

Constanza oburza się zachowaniem swojej córki. Tymczasem Alberto i jego towarzysze zostają niespodziewanie zatrzymani przez Indian. Alonso oskarża księdza o to, że nastawia obywateli Cartageny przeciw gubernatorowi. Sol postanawia uciec z domu rodzinnego. Gonzalo informuje Alberta, co złego grozi im z rąk Indian. Catalina oferuje swoją pomoc Pedrowi w poszukiwaniu jego córki.

Królowa i konkwistador odc. 20 streszczenie

Ksiądz w dalszym ciągu spiskuje przeciw gubernatorowi. Sol postanawia zapłacić Juanowi, by ten udzielił jej pomocy w dotarciu do Santa Marta. Tymczasem Pedro i Catalina przybywają do osady jej przodków. Constanza radzi się wróżki, a Catalina poszukuje w Santa Marta Sol.

Elif 990

Elif 1021, 1022 streszczenie po polsku. Oglądaj powtórki VOD

Legia - Flora na żywo online

Legia – Flora na żywo online za darmo